Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Fernando Alonso, Logitech G oraz G2 Esports łączą siły zakładając własny esportowy zespół wyścigowy.
25-11-2017, 17:26 | 299 x przeczytano | Silaz

Marka Logitech G i drużyna G2 Esports połączyły swoje siły z Fernando Alonso. Podwójny Mistrz Świata Formuły 1, wiodący producent akcesoriów dla fanów gier wyścigowych oraz jedna z najlepszych ekip esportowych, stworzyli wspólnie zespół noszący nazwę FA Racing G2 Logitech G. Będzie on uczestniczyć w turniejach wirtualnych wyścigów, w tym w mistrzostwach w grze F1.


Informacja prasowa:

Zespoły biorące udział w tradycyjnych zawodach sportowych mają ogromny wpływ na dynamikę rozwoju zawodników, preferujących wirtualną rozgrywkę. Znakomitym przykładem jest kolaboracja FA Racing, G2 Esports, oraz marki Logitech G. Wspólnie stworzyli esportową drużynę wyścigową, wspieraną przez mistrza Formuły 1. Ich celem jest sformowanie zespołu, któremu kibicować będą wszyscy entuzjaści sportów motorowych. Ponadto do wyżej wymienionych dołączył Cem Bolukbasi – tegoroczny finalista esportowych mistrzostw świata F1.

„Każdy kierowca Formuły 1 jest w głębi duszy graczem.” – powiedział Fernando Alonso. „Wirtualna rozgrywka otwiera szerokie możliwości młodym kierowcom, którzy nie mieliby szansy na ściganie się w tradycyjny sposób. Po raz pierwszy fani nie są tylko i wyłącznie widzami. Teraz również i oni mogą wziąć udział w wyścigu. Kto wie, może któryś z nich dołączy kiedyś do mojego zespołu? Oprócz tego niezmiernie cieszę się z faktu, że mogę współpracować z takimi profesjonalistami jak G2 Esports i Logitech G. Nie mogę się doczekać wspólnych wyścigów!” – podsumował Fernando Alonso.

„Marka Logitech G już od 20 lat odgrywa bardzo istotną rolę we wspieraniu esportu.” – powiedział Kristian Tear, szef strefy EMEA w firmie Logitech. Jesteśmy podekscytowani nadchodzącą współpracą z G2 Esports i Fernando Alonso. Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Razem będziemy pracować nad jeszcze lepszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby być coraz bliżej doskonałości w dziedzinie profesjonalnej rywalizacji.” – podsumował Kristian Tear.

„Mam dwie pasje: wirtualną rozgrywkę i sporty motorowe. Cieszę się, że mogę je połączyć, współtworząc znakomitą drużynę dowodzoną przez tak świetnego kierowcę, jakim jest Fernando Alonso. To spełnienie moich dziecięcych marzeń. Nasza współpraca pozwoli wynieść na jeszcze wyższy poziom rywalizację na wirtualnych torach. Jestem dumny, że możemy dzielić się doświadczeniami z takimi profesjonalistami.” – dodał Carlos „ocelote” Rodriguez, CEO w G2 Esports.

Fernando Alonso - informacje

Przesuwanie granic własnych możliwości i osiąganie znakomitych wyników – to główne cechy Fernando Alonso. Już od dziecięcych lat hiszpański kierowca pasjonował się wyścigami gokartów, w których zdobył tytuł Mistrza Świata. Jego talent został zauważony, co w dalszej perspektywie poskutkowało regularnym uczestnictwem w wyścigach Formuły 1.  We wrześniu 2005 roku Fernando wygrał swoje pierwsze mistrzostwo świata kierowców, stając się najmłodszym zdobywcą tego trofeum. W następnym sezonie w porywającym stylu obronił swój tytuł. Obecnie Fernando Alonso należy do zespołu McLaren-Honda. Jest jedynym hiszpańskim kierowcą, który wygrał wyścig Formuły 1. Ponadto z 32 zwycięstwami na koncie, Fernando znajduje się na szóstym miejscu w łącznej tabeli wygranych zawodów.

Aktualny sezon jest pełen nowości dla Fernando Alonso. W maju wystartował w kultowym wyścigu Indianapolis 500, zdobywając nagrodę dla najlepszego debiutanta. Niedługo później, kierowca zaprezentował światu nową markę modową KIMOA, której elementy będą widoczne podczas wyścigów zespołu FA Racing G2 Logitech G

Logitech G – informacje

Logitech G, marka należąca do firmy Logitech, jest czołowym producentem akcesoriów dla graczy na platformy PC i konsole. Celem Logitech G jest dostarczenie wszystkim graczom najlepszych klawiatur, myszek, słuchawek, podkładek oraz kierownic czy joysticków. Urządzenia z serii Logitech G są tworzone z pasji do grania z użyciem zaawansowanych technologii i cechuje je nowoczesny wygląd. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na giełdzie Nasdaq Global Select Market (LOGI). Więcej o firmie na Logitech G www.gaming.logitech.com, firmowym blogu i Twitterze.


G2 Esports – informacje

Drużyna G2 Esports ma w swoich szeregach najlepszych graczy z całego świata. Zespół został założony w 2013 przez Carlosa ‘ocelote’ Rodrigueza, byłego czołowego zawodnika w League of Legends. G2 Esports powstał, aby wdrożyć wiele innowacji oraz świeżych pomysłów do świata esportu w kwestii zarządzania, a także rozwiązań biznesowych, z zachowaniem uczciwości i profesjonalizmu. Obecnie G2 Esports to 12 składów, które rywalizują w następujących grach: League of Legends, CS:GO, Hearthstone, Rocket League, PlayerUnknown's Battlegrounds, Vainglory, Paladins, Smash Bros. oraz Melee. Najnowszą ekipą jest FA Racing G2 Logitech G.

Pomimo niedługiego czasu istnienia organizacji, G2 Esports może pochwalić się kilkoma znaczącymi osiągnięciami w świecie esportu, prześcigając tym samym wiele zespołów z dłuższym stażem:

  • Aktualni Mistrzowie Europy w Leauge of Legends (EU LCS). To czwarty taki tytuł z rzędu
  • Drugie miejsce w turnieju Mid-Season Invitational 2017 – pokonani tylko przez SK Telecom T1
  • W 2017, zespół w grze CS:GO zwyciężył w następujących zawodach: ESL Pro Legaue (Sezon 5), DreamHack Tours oraz DreamHack Masters Malmö
  • W latach 2015 i 2016 drużyna w grze Hearthstone, była dwa razy z rzędu najlepszym zespołem w tej kategorii. Ponadto G2 Rocket League Team wygrał pierwsze Mistrzostwo Świata w 2016 roku.

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.