Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy patch do Assasin's Creed: Origins
24-11-2017, 11:25 | 206 x przeczytano | ReZus

Najnowsza część Assasin's Creed cieszy się dużą popularnością poprzez wszelkie zmiany wprowadzone takie jak miejsce akcji - Starożytny Egipt oraz mocno zmieniony system walki. gra również była chwalona za wysoką jakość oprawy graficznej - uważana jako jeden z najładniejszych sandboksów. Niestety ostatnio pojawił się patch 1.05, który wprowadził pogorszenie grafiki. Dlaczego Ubisoft posunął się do takiego rozwiązania?


To, że Assasin's Creed: Origins był jedną z najładniejszych gier z otwartym światem nie zostało bez skutków ubocznych - na konsolach PS4 oraz Xbox One gra nie chodziła płynnie i nie mogła ustabilizować 30 klatek na sekundę. Początkowo wszedł patch 1.03, który lekko to poprawił, lecz nie wyeliminował zupełnie problemu. Ubisoft postanowił posunąć się dalej i wprowadził patch 1.05, który spowodował znaczne zmiany w wyglądzie gry - mniej szczegółowy świat oraz dużo mniejsza odległość rysowania obiektów. Niestety update dotknął nie tylko konsole, ale także wersje na PC, która radziła sobie bez większych problemów. Co najlepsze, gra wygląda teraz znacznie gorzej, a poprawy wydajności jak nie było, tak nie ma. teraz zostaje nam tylko czekać na kolejny patch, który miejmy nadzieję przywróci wcześniejszy wygląd grafiki.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.