Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy dodatek do Battlefield 1
22-11-2017, 15:07 | 243 x przeczytano | ReZus

Od niedawna wiadomo kiedy do Battlefielda 1 zostanie dodane nowe DLC. 11 grudnia tego roku właściciele przepustek premium będą mogli już zagrać w nowy dodatek, który nazywa się "Niespokojne wody". Reszta graczy będzie mogła zagrać w nowe DLC dwa tygodnie później, czyli 25 grudnia - w dzień świąt Bożego Narodzenia. Poza tym EA daje nam możliwość przetestowania starszych dodatków. Od 22 listopada do 4 grudnia oraz od 8 do 10 grudnia posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli wypróbować rozszerzenia "Nie przejdą" oraz "W imię cara".


W okresie od 22 listopada do 6 grudnia będziemy mogli również sprawdzić kampanię operacji "Upadek imperiów", a 27 listopada mapa Suez będzie aktywna w trybie "Linia Frontu". Korzystajcie póki jest taka okazja!


Powiązane wieści:
 


 
22-11-2017, 20:14 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Zapowiada się interesująco. Ale ja i tak czekam najbardziej na pierwszy dodatek do Call of Duty z Powstaniem Warszawskim. Premiera 30 stycznia 2018 <3


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.