Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Darmowy weekend z Rainbow 6
14-11-2017, 20:06 | 346 x przeczytano | ReZus

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie miał okazji to już w ten weekend będziecie mogli dołączyć do społeczności liczącej już ponad 20 milionów graczy i zagrać w Rainbow Six Siege za darmo! Darmowy weekend zaczyna się już 16 listopada a kończy 19 listopada. Aby zagrać wystarczy mieć zainstalowaną aplikację Uplay. Pliki gry można pobierać już od 14 listopada. Darmowa wersja Rainbow Six Siege zapewnia dostęp do wszystkich map, trybów i operatorów z pełnej wersji gry, pozwalając na poznanie pełnej wersji.


Ponadto jeśli gra wam się bardzo spodoba i chcielibyście w nią grać po zakończeniu darmowego weekendu to będzie można ją nabyć ze zniżką do 50% na wszystkich platformach!

Zniżka będzie obowiązywała w dniach:

  • Xbox One - 16-27 listopad 
  • PS4 - 16-20 listopad
  • PC - 16-28 listopad

Wszystkie postępy dokonane podczas darmowego weekendu również zostaną przeniesione do pełnej gry, jak tylko ją zakupimy.


 


 
14-11-2017, 22:57 | Macius_ | Komentarzy w sumie: 8
Coraz więcej tych darmowych weekendów ostatnio :D zapewne chcą przed świętami zachęcić do kupna ,następnie zarzucą zniżką na święta jak nic :)


 
14-11-2017, 22:17 | ReZus | Komentarzy w sumie: 14
W zupełności się zgadzam. Można samemu przetestować jak to wygląda i ewentualnie wtedy, mając już pewne doświadczenie, zdecydować się na zakup.


 
14-11-2017, 20:55 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Szczerze, nigdy nie zajarała mnie jakoś ta gra. Ale bardzo podoba mi się moda darmowych weekendów.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.