Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
FaceID można zhakować
14-11-2017, 18:41 | 541 x przeczytano | Drake

U najnowszych flagowców można spotkać funkcję taką jak FaceID. Producenci tych telefonów zastrzegają się, że jest ona praktycznie nie do przejścia. Zobacz jak zhakować FaceID u iPhone X.


Okazuje się, że można złamać FaceID w sposób analogowy. Jedna z firm zajmująca się zabezpieczeniami dokonali tego za pomocą wydrukowanej twarzy (osoby uprawnionej do odblokowania iPhone) na masce. To wielki cios dla Apple dla ich wiarogodności. System ten miał opierać się na 30tyś punktach na naszej twarzy. A jak widać na załączonym wideo maska ta nie była zbyt dokładna. Te doświadczenie stawia firmę pod wielkim znakiem zapytania.


 


 
14-11-2017, 20:57 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Ja jakoś nigdy nie ufałem tej technologii. A co jak komuś wyskoczy pryszcz na japie albo ktoś dostanie po ryjku w knajpie? :D Ani zadzwonić, ani na fejsie odpisać ;)


 
14-11-2017, 19:37 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
szczerze mówiąc te spinki do Face ID są godne pożałowania. Stworzenie takiej maski jest naprawdę nie łatwe, a to że Face ID od Apple jest w stanie tak dużo pokonać no to ludzie robią różne cuda na kiju aby wygrać. Chciałbym zobaczyć jak w życiu codziennym ktoś się bawi w takie maski :|


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.