Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
L.A. Noire na konsole i VR
13-11-2017, 21:48 | 302 x przeczytano | ReZus

Już jutro zostanie odświeżony tytuł z 2011 roku, to jest L.A. Noire, który pojawi się na takich platformach jak: PS4, Xbox ONE oraz Nintendo Switch. Edycja na Nintendo Switch zawiera pełną grę wraz z wszystkimi DLC, przy czym zostanie ona dostosowana do możliwości konsoli - obsłuży ona sterowanie dotykowe oraz wibracje podczas rozgrywki. Na PlayStation 4 oraz Xboksie ONE zostanie poprawiona grafika. Na PS4 Pro i Xbox One X będzie można zagrać nawet w rozdzielczości 4K! Wersja przygotowana pod VR będzie natomiast nieco okrojona - gracze będą mogli przeprowadzić jedynie 7 spraw.


Oficjalny trailer na Nintendo Switch:


 


 
14-11-2017, 11:25 | ReZus | Komentarzy w sumie: 14
No widzisz, to może właśnie teraz być dobra okazja, by po nią sięgnąć i zagrać na konsoli.


 
14-11-2017, 08:24 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Przyznam, że od wielu, wielu lat interesowała mnie ta gra ale jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.