Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kolekcjonerka Kingdom Come: Deliverance
06-11-2017, 12:20 | 471 x przeczytano | ARTUT

Premiera Kingdom Come: Deliverance już 13 lutego 2018 roku. Już dziś możecie zobaczyć skład specjalnej edycji gry. W Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej znajdziecie następującą ekskluzywną zawartość: oficjalny steelbook, materiałową mapę 30x30 cm przedstawiającą obszar średniowiecznej Bohemii, 15-centymetrową figurkę Henryka z żywicy polimerowej, malowaną na kolor srebrny z antycznym wykończeniem, oficjalną muzykę z gry na Audio CD, 32-stronicowy artbook z twardą oprawą. Wizualizację zestawu zobaczycie w rozwinięciu wieści.


Informacja prasowa:


 

W Edycji Specjalnej znajdzie się cyfrowy dodatek pt. Skarby Przeszłości, w którym znajdą się nowe mapy skarbów oraz zbroja dla Henryka. Limitowana Edycja Kolekcjonerska Kingdom Come: Deliverance będzie dostępna już wkrótce w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 299,99 zł (PC) i 339,99 zł (PS4 i Xbox One). Edycja Specjalna będzie kosztować odpowiednio 219,99 i 269,99 zł.


Powiązane wieści:
 


 
06-11-2017, 12:43 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4707
WOW! Naprawdę fajnie to wygląda!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.