Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wyprzedaż Halloweenowa na GOG-u
26-10-2017, 14:56 | 284 x przeczytano | ARTUT

Przerażająco dobre oferty w GOG.com – w tym cyfrowym sklepie z grami bez DRM znajdziesz tylko smakołyki, zero psikusów! Wpadnij do GOG.com, zapukaj do drzwi i wybierz coś dla siebie spośród ponad 200 halloweenowych ofert, nawet do 90% taniej. Wydaj minimum 55 zł i zgarnij bezpłatną grę, nie zapomnij też sprawdzić gier z gatunku horror w GOG Connect. Wszystko zaczyna się 26 października, o godzinie 15:00.


Informacja prasowa: 

W tym roku przygotowaliśmy naprawdę pyszne smakołyki:

Zgarnij Tales from the Borderlands BEZPŁATNIE gdy wydasz 55 zł lub więcej w trakcie
wyprzedaży halloweenowej – to fabularna przygoda w szalonym świecie Borderlands i jedna z najbardziej uwielbianych przez fanów produkcji Telltale Games.

Horror w GOG Connect – dodaj prawie trzydzieści przerażających gier do swojego konta wtrakcie wyprzedaży, w tym: Hand of Fate, SOMA, Amnesia, Layers of Fear i nie tylko. GOG Connect to świetny sposób na rozbudowanie biblioteki GOG, pozwalający wymienić niektóre zakupy w Steam na kopię bez DRM na GOG.com – dowiedz się więcej pod adresem GOG.com/connect

I na koniec: oferty! Przygotowaliśmy wyprzedaż ponad dwustu gier i pakietów z rabatami nawet do -90%. Według nas najciekawsze oferty to:

Klasyczne Quake i DOOM (-66%); Zestaw D&D z Forgotten Realms, Ravenloft i nie tylko (-66%); Hotline Miami (-80%), Call of Cthulhu: Prisoner of Ice i Shadow of the Comet (-75%); Seria The Suffering (-20%); Darkest Dungeon (-60%) oraz rozszerzenie Crimson Court (-20%), The Vanishing of Ethan Carter (-80%), Bad Mojo Redux (-90%) – znajdź ponad dwieście ofert dostępnych podczas całej wyprzedaży.

Co więcej, każdy zestaw halloweenowy jest „zestawem łączonym” – zgarnij jeszcze
większe rabaty, kupując wszystkie gry w zestawie. Jeśli posiadasz już któreś z nich, musisz jedynie dobrać brakujące!

Wyprzedaż Halloweenowa 2017 trwa do 2 listopada, do godziny 23:00. Kwota potrzebna do odblokowania bezpłatnej gry może być różna w różnych regionach. Kody na bezpłatne gry będą dystrybuowane poprzez e-mail gdy osiągnięta zostanie docelowa kwota.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.