Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Zamknięcie fazy grupowej - Worlds 2017
15-10-2017, 23:05 | 1554 x przeczytano | Soszi

Dnia 15 października w Wuhan Sports Center (Chiny) zostały rozegrane ostatnie mecze fazy grupowej do Mistrzostw Świata 7 sezonu w grze League of Legends. Koreańskie i Chińskie drużyny wychodzą z pierwszego miejsca.


Z 4 grup (16 zespołów) zostało wyłonionych po 2 drużyny z każdej grupy.
Faworytem Mistrzostw jest nie zmiennie od kilku sezonów koreańska drużyna SKT T1(5-1), która na swoim koncie ma już 3 krotne zdobycie Tytułu Mistrzostw Świata w League of Legends. SKT T1 wyszła z grupy na pierwszym miejscu przygrywając tylko 1 mecz z  AHQ E-SPORTS CLUB. Z regionu NA wyszła tylko jedna drużyna Cloud9(3-3), a z EU wyszło Fnatic(4-4) i Misfits Gaming(4-3). Pierwsze mecze w ćwierćfinale zaczynają się 19 października w systemie BO 5.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.