Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
NTT HIRO Gamingowy Laptop
11-10-2017, 13:13 | 82 x przeczytano | Drake

Firma NTT jest na polskim rynku już 30 lat, jest to marka przeznaczona graczom. Zawsze robiła dobrą robota a czy teraz uda im się zmiażdżyć rynek swoim nowym produktem? Zaprezentuje wam dziś ich najnowszy model NTT HIRO gamingowy laptop.


Laptop pomimo swojego oryginalnego wyglądu ma w sobie naprawdę same najlepsze rzeczy. Został zastosowany w nim najnowszy matowy ekran IPS o przekątnej 15,6 cali i rozdzielczości Full HD (1920 × 1080 px), oraz klawiatura o najnowszej techonolgi podświetlenia RGB LED. 

 


W tym laptopie mamy możliwość konfiguracji podzespołów. Opisze jeden z lepszych bestii!

Specyfikacja laptopa NTT HIRO:

 • ekran: IPS 15,6 cala - 1920 x 1080 px
 • procesor: Intel Core i5-7300HQ lub Core i7-7700HQ
 • pamięć RAM: 16 GB DDR4-2400
 • karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060
 • dysk SSD: 120 lub 240 GB
 • dysk HDD: 1 TB (5400/7200 RPM)
 • wymiary: 378 x 267 x 26,9 mm
 • waga: 2,3 kg

 

Laptop W konfiguracji z najlepszymi podzespołami został wyceniony na 5500zł. Czy warto ? Sami to oceńcie.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
 • Sims 4 - recenzja gry
  Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
  Dark - recenzja serialu
  Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...