Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Echo - Gameplay Trailer
10-10-2017, 20:19 | 192 x przeczytano | norbiim

Echo to przygodówka w klimacie science fiction  wyprodukowana i wydana przez studio Ultra Ultra. W tej trzecioosobowej grze mamy wybór pomiędzy umiejętną skradanką a porządną akcją.


Posiadacze konsoli PlayStation 4 będą mogli wcielić się w En — bohaterkę gry, która po latach podróży dociera do tajemniczego „Pałacu". Naszym zadaniem jest przywrócenie życia wymarłej cywilizacji, która wybudowała owo miejsce. Rozgrywka jest przepełniona zagadkami, poziom trudności zwiększa się wraz z postępem gry, a nasze wybory mają konsekwencje w dalszym przebiegu fabuły.

 

Przedstawiam wam oficjalny trailer:

 

oraz gameplay trailer:

Zapraszam Was do wyrażania własnej opinii na temat ECHO w komentarzach. 


Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Oficjalna strona gry
ECHO w serwisie Steam

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.