Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Problemy Immortals
02-10-2017, 19:58 | 266 x przeczytano | Grochu

Sporych zmian w zespołach CS:GO ciąg dalszy. Tym razem padło na brazylijską drużynę Immortals, która na swoich dwóch zawodników nałożyła nieokreślone zawieszenie, do czasu aż wykupi ich inna organizacja. Poniżej dowiecie się o kogo chodzi i jak do tego doszło.


Kilka dni temu CEO drużyny Noah Whinston nagrał film, w którym przedstawił zaistniałą sytuację. W oświadczeniu potwierdza on, że "HEN1" oraz "LUCAS1" złożyli prośbę o transfer podążając tym za swoim kolegom "kNgV-", który odszedł jakiś czas temu. Dowiadujemy się również, że  kontrakt "kNgV-" został anulowany przez kłopoty, jakie organizacja miała z zawodnikiem, a "HEN1" i "LUKAS1" chcieli odejść, jeśli "kNgV-" opuściłby skład.

"Nie pozostawiono mi zbyt wielu opcji jeśli chcieliśmy zachować filozofię oraz ideały, na których nasza marka się utrzymuje." - Mówił Whinston.

"Nieporozumienia pomiędzy graczami a organizacją sprowadzają się do różnicy myśli. Dla "HEN1", "LUCAS1" oraz "kNgV-" wygrana jest wszystkim a wszystko, co jest robione w pościgu za wygranymi jest zrozumiałe. W przeciwieństwie do nich, dla Immortals wygrywanie jest tylko częścią znacznie większej układanki".

Jednym z problemów z zawodnikami było spóźnienie się tej trójki na finał DreamHack Montreal. Skutkiem tego było oddanie przez nich jednej mapy na konto North. Po meczu zawodnik CLG "FNS" oskarżył zawodników o bycie na kacu. Na twitterze "kNg" odpowiedział na te zarzuty, zawierając w swojej wypowiedzi groźby śmierci.

Z powodu zmian składu, Immortals odebrano zarezerwowane miejsce na następny Major Valve.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.