Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Problemy Immortals
02-10-2017, 19:58 | 112 x przeczytano | Grochu

Sporych zmian w zespołach CS:GO ciąg dalszy. Tym razem padło na brazylijską drużynę Immortals, która na swoich dwóch zawodników nałożyła nieokreślone zawieszenie, do czasu aż wykupi ich inna organizacja. Poniżej dowiecie się o kogo chodzi i jak do tego doszło.


Kilka dni temu CEO drużyny Noah Whinston nagrał film, w którym przedstawił zaistniałą sytuację. W oświadczeniu potwierdza on, że "HEN1" oraz "LUCAS1" złożyli prośbę o transfer podążając tym za swoim kolegom "kNgV-", który odszedł jakiś czas temu. Dowiadujemy się również, że  kontrakt "kNgV-" został anulowany przez kłopoty, jakie organizacja miała z zawodnikiem, a "HEN1" i "LUKAS1" chcieli odejść, jeśli "kNgV-" opuściłby skład.

"Nie pozostawiono mi zbyt wielu opcji jeśli chcieliśmy zachować filozofię oraz ideały, na których nasza marka się utrzymuje." - Mówił Whinston.

"Nieporozumienia pomiędzy graczami a organizacją sprowadzają się do różnicy myśli. Dla "HEN1", "LUCAS1" oraz "kNgV-" wygrana jest wszystkim a wszystko, co jest robione w pościgu za wygranymi jest zrozumiałe. W przeciwieństwie do nich, dla Immortals wygrywanie jest tylko częścią znacznie większej układanki".

Jednym z problemów z zawodnikami było spóźnienie się tej trójki na finał DreamHack Montreal. Skutkiem tego było oddanie przez nich jednej mapy na konto North. Po meczu zawodnik CLG "FNS" oskarżył zawodników o bycie na kacu. Na twitterze "kNg" odpowiedział na te zarzuty, zawierając w swojej wypowiedzi groźby śmierci.

Z powodu zmian składu, Immortals odebrano zarezerwowane miejsce na następny Major Valve.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...