Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wyprzedaż tygodnia w GOG.com
13-09-2017, 10:07 | 312 x przeczytano | ARTUT

W tym tygodniu do gier z promocji zakupionych za 5, 10 i 15 dolarów GOG.com dodaje aż trzy darmowe gry - zgarnąć można Kyn, Tropico Reloaded i Breach & Clear: Deadline Rebirth. A wśród przecen do -85% jest m.in. Antihero, obie cześci Banner Sagi, Armikrog, Diluvion, Hard West, Vikings - Wolves of Midgard, seria Tropico i wiele więcej. Pełna lista dostępna jest tutaj. Ale to nie wszystko...


Informacja prasowa:

Wydaliśmy właśnie straszne i mega grywalne The Suffering oraz sequel The Suffering: Ties That Bind. Zachęcam też do przeczytania wywiadu z współtwórcą gry, Richardem Rousem III, w którym wspomina on dzieje gry.

Już dzisiaj premiera Tooth and Tail, pikselowatego RTSa, a w którym zwierzęta walczą o to… które z nich zostanie kolacją! 

W czwartek na GOGu zadebiutuje Divinity: Original Sin 2 (https://www.gog.com/game/divinity_original_sin_2). W międzyczasie zwracamy też uwagę na specjalną postać Eithne, NPCa z gry który powstał we współpracy ze społecznością naszej platformy. Szczegóły i wideo tutaj: https://www.gog.com/news/meet_the_gog_hero_in_dos2

Zespół GOG.com

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.