Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
G2 zwycięzcą DH Masters Malmö 2017
04-09-2017, 23:12 | 219 x przeczytano | Grochu

Wczoraj dobiegł końca kolejny świetny turniej CS:GO. Mowa tu o DreamHack Masters Malmö 2017, o którym mogliście wiele dowiedzieć się z różnych wieści zamieszczonych w naszym serwisie. Jako że CounterStrike jest grą bardzo dynamiczną oraz zespołową, mecze, jakie mogliśmy obejrzeć, ponownie dostarczyły nam wielu emocji. Podczas całego wydarzenia swoje umiejętności zaprezentowało wiele drużyn, ale jak wiemy, zwycięzca może być tylko jeden. Została  nim francuska formacja G2, która w finale pokonała North 2:0. Pierwszą mapą było de_Inferno, które zakończyło się wynikiem 16:12. Następny pojedynek zespoły stoczyły na de_Cobblestone, zwycięsko spotkanie zakończyło się ponownie dla G2 z wynikiem 16:9. Za ukończenie turnieju na pierwszym miejscu Francuzi otrzymali 100.000$.Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.