Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Seven: The Days Long Gone w planie Cenegi
01-09-2017, 09:20 | 222 x przeczytano | ARTUT

Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra RPG Seven: The Days Long Gone, która została stworzona przez studio Fool’s Theory we współpracy z IMGN.PRO. Gra będzie dostępna w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej na komputery osobiste. Zobacz tutaj materiał wideo z Gamescomu 2017. Muzykę do gry stworzył sam  Marcin Przybyłowicz – kompozytor fenomenalnej ścieżki dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dalsze szczegóły wydania opublikujemy wkrótce.


Informacja prasowa:

IMGN.PRO prezentuje filmik z rozgrywki Seven: The Days Long Gone pokazywany na Gamescomie! Teriel jako mistrz złodziei ma niemało przydatnych umiejętności takich jak niewidzialność, teleportacja czy spowolnienie. Przekonaj się, jak wygląda korzystanie z różnorodnych pułapek i broni, oraz poznaj jedną z minigier. Możesz też po raz pierwszy posłuchać świetnego dubbingu oraz kolejnych fragmentów kapitalnej oprawy muzycznej stworzonej przez Marcina Przybyłowicza – kompozytora ścieżki dźwiękowej Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Zobacz tutaj materiał wideo z Gamescomu 2017.

Na najnowszym filmiku Seven: The Days Long Gone zobaczysz gruntownie przebudowany interfejs, menu ekwipunku, statystyki swojego bohatera, dziennik zadań... i wiele innych! Zakradaj się i eliminuj swoich przeciwników z ukrycia, wbijając im nóż w plecy. Korzystaj z różnorodnych typów broni – włóczni, mieczy, sztyletów czy toporów, które różnią się pod względem indywidualnego zasięgu, prędkości zadawania ciosów i przypisanych ataków specjalnych.

A jeśli wolisz mniej konwencjonalne metody, korzystaj z różnorodnych umiejętności jak na mistrza złodziei przystało. Bardzo przydatna okaże się również niewidzialność, choć przeciwnicy wciąż będą w stanie usłyszeć Twoje kroki. Tu jednak pomoże Ci silent runner – gdy już rozpłyniesz się w powietrzu, za jego pomocą wyciszysz całkowicie swoje ruchy. Nikt nie będzie w stanie Ciebie wykryć. Życie ułatwi Ci również chronosphere – wytwarzając pole skoncentrowanej energii spowolnisz ruchy przeciwników. Z kolei flash umożliwi momentalne przemieszczenie się z punktu A do punktu B – przydatne, gdy będziesz chciał wejść przeciwnikowi za plecy.

Przy Seven: The Days Long Gone pracują aktorzy głosowi, którzy mają na swoim koncie dubbing do hitów takich jak Mass Effect: Andromeda, Wiedźmin, Divinity: Original Sin, Total War: Warhammer, LittleBigPlanet czy Star Wars: The Old Republic. Próbkę ich pracy możesz usłyszeć już teraz, oglądając najnowszy materiał.

Zaprezentowano również działanie broni długodystansowej na przykładzie kuszy – twórcy udostępnili opcję automatycznego celowania, ale jeśli preferujesz system manualny, namierzanie przeciwników ułatwi Ci parabola wyznaczająca tor lotu strzały.

Zastawiaj pułapki: wybuchowe i elektryczne miny czy bomby gazowe mogą okazać się bardzo przydatne. Teriel jest w stanie zamieszczać je nie tylko na ziemi czy drzwiach, ale i nawet przytwierdzać do ciał pokonanych przeciwników. Aby zwabić wroga, korzystaj z elementów otoczenia, wywołując hałas w wybranym miejscu.

Jeśli jesteś fanem minigier, w Seven: The Days Long Gone również znajdziesz coś dla siebie. W najnowszym wideo przedstawiono hakowanie paneli, z rozgrywką stanowiącą ewolucję słynnego Froggera. Przedostań się z lewego krańca ekranu na prawy, omijając po drodze przeszkody. Przygotuj się na stopniowo wzrastający poziom trudności!

Wszystko to w wyjątkowych, responsywnych, wielopoziomowych mapach, reagujących na pracę kamery. Jak już raz wsiąkniesz w niezwykły świat Imperium Vetrall, nie będzie odwrotu…

O GRZE SEVEN: THE DAYS LONG GONE

Seven: The Days Long Gone
to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku.

Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą. Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh - miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh stanie się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostanie postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze.

SEVEN: THE DAYS LONG GONE – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI:

·        Izometryczne RPG w 3D rozgrywające się w świecie, który setki lat wcześniej został dotknięty nuklearną apokalipsą.

·        Sandboksowy, tętniący życiem świat Imperium Vetrall, który gracze będą mogli poznawać bez żadnych ograniczeń.

·        Zachwycające, zróżnicowane lokacje. Od tajemniczych bagien, przez Mortbane – małe miasteczko na wyspie Peh, po Hallard - zaawansowaną technologicznie stolicę Imprerium Vetrall, siedzibę Imperatora Druguna.

·        Różnorodność sposobów osiągnięcia celu w ramach questów.

·        Poruszanie się systemem parkourowym pozwalające na swobodne omijanie przeszkód, niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, oraz zmieniające sposób postrzegania gatunku.

·        Niezwykły świat, w którym przeplatają się ze sobą mroczne przesądy i zaawansowana technologia.

Grę można zamówić w przedsprzedaży m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl.                                                                                                                                                                                         

INFORMACJE O IMGN.PRO

IMGN.PRO to światowy wydawca i twórca gier komputerowych, którego siedziba mieści się w Bielsku-Białej. Studio tworzą specjaliści, za którym stoi ponad 10 letnie doświadczenie w branży gier komputerowych.

INFORMACJE O Fool’s Theory

Fool’s Theory zostało założone w 2015 roku. Zespół składa się z weteranów branży z licznymi tytułami wysokobudżetowymi na koncie, którzy przyczynili się do sukcesu gier takich jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Ancient Space, Hard West i wielu mniejszych, niezależnych tytułów. http://www.foolstheory.com/

Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way SA, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM,  Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider,  Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games.  Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.