Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Pierwsi przegrani DH Masters Malmö​​​​​​​ 2017
31-08-2017, 20:44 | 228 x przeczytano | Grochu

Obecnie trwający turniej DreamHack Masters Malmö 2017 dostarcza fanom gry Couner-Strike:Global Offensive wielu emocji. Już pierwszego dnia mogliśmy zobaczyć kilka meczy zawierających mnóstwo pięknych akcji zespołowych albo indywidualnych zagrywek graczy. Niestety kilka zespołów musiało pożegnać się z turniejem po dwóch przegranych meczach. Poniżej przygotowałem, krótkie streszczenie dotyczące owych drużyn.


Po pierwszym dniu DH Malmö 2017 znamy już pierwsze zespoły, które definitywnie odpadły z turnieju. Z grupy A odpadła drużyna B.O.O.T-d[S], która w pierwszym meczu przeciwko brazylijskiej formacji SK Gaming zdobyła jedynie 2 rundy na mapie de_Mirage co dało wynik 2:16 dla SK. Drugi swój mecz zagrali przeciwko Cloud9 a żeby było śmieszniej wynik oraz mapa była ta sama. Z grupy B  niestety odpadła polska formacja Virtus.pro. Nasi rodacy pierwszy mecz przegrali przeciwko Na'Vi 4:16 na mapie de_Inferno. Ich ostatnią deską ratunku miała być wygrana przeciwko Renegades, pech chciał, że nie udało im się jej wykorzystać. Mecz zakończył się wynikiem 7:16 na de_Cache dla Renegades. Tak jak większość osób przewidywała z grupy C na pewno nie wyjdzie mousesports. Niemcy przegrali pierwszy mecz 6:16 na de_Train przeciwko Gambit po fatalnie rozegranej stronie terrorystów. W kolejnym spotkaniu zmierzyli się z FaZe Clan na mapie de_Mirage. Niemcy rozpoczęli po stronie TT, gdzie zdobyli 6 rund meczowych. Nie wystarczyły one jednak do wygrania meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:16. Grupa D inaczej nazywana grupą śmierci wyłoniła najsłabszy zespół. Okazał się nim Team EnVuS, francuska ekipa po zaciętych spotkaniach musiała pożegnać się z turniejem. Oba pojedynki zakończyły się wynikiem 13:16. Pierwszy na mapie de_Inferno przeciwko G2 a drugi na de_Cobblestone przeciwko Fnatic


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.