Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Project CARS 2 – rozbudowany, bardziej angażujący tryb kariery
25-07-2017, 11:24 | 246 x przeczytano | Jobisz

Tryb kariery, tak popularny w Project CARS, powraca w drugiej części z oczekiwanymi przez fanów poprawkami, ostrożnymi udoskonaleniami oraz całkowitymi nowościami, aby oddać zawód prawdziwych kierowców jeszcze wierniej niż jakakolwiek inna gra wyścigowa.

 


Usprawnienia i nowości w trybie dla pojedynczego gracza mają dać znacznie więcej swobody w wyrażaniu siebie i postępie kariery. Ten tryb będzie teraz zawierać 29 sportów samochodowych na 6 poziomach i 5 unikalnych dyscyplin co razem uczyni rozgrywkę wciągającą, stawiającą wyzwanie i satysfakcjonującą. Wirtualni kierowcy będą mogli zacząć od podstaw, takich jak karty, Formula Rookie lub Ginetta Juniors i awansować na zawodowy szczyt odwzorowany na podstawie faktycznych wydarzeń, takich jak IndyCar czy Pirelli World Challenge bazujący na GT3, albo od razu wybrać bardziej zaawansowany poziom i cieszyć się krótszą, napakowaną akcją karierą.

Nadrzędnym celem kierowcy w Project CARS 2 jest wstąpienie do panteonu motoryzacyjnych legen. Od gracza tylko zależy jak tego dokona i czy zrealizuje jedno czy wszystkie 7 życiowych osiągnięć: co roku będzie dominował w danych mistrzostwach, zdobędzie pierwsze miejsce w kultowych wyścigach, jak Indy 500 czy Le Mans 24, zostanie kierowcą fabrycznym elitarnych marek jak Ferrari czy Porsche, a może wygra w trzech różnych dyscyplinach – poprzeczka nigdy nie była postawiona wyżej, ale też nie gwarantowała tylu emocji!

Więcej szczegółów na temat trybu kariery znajduje się w załączonej informacji. Project CARS 2, gra tworzona przy współpracy z ponad tuzinem kierowców wyścigowych, będzie dostępna w sprzedaży w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej 22 września na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz komputery PC.

INFORMACJE O GRUPIE CENEGA 

Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation Vita, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii, Nintendo Switch na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way SA, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM,  Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls,Total War, Tomb Raider,  Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games.  Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.