Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Ian Watson - mistrz krótkiej formy SF
12-07-2017, 18:59 | 187 x przeczytano | Filipas

Światowa fantastyka wydała kilku mistrzów krótkiej formy. Philip K. Dick, R.A. Lafferty, Robert Sheckley i Ian Watson to absolutni liderzy w rankingach. Nie zdobywali licznych nagród za te swoje opowiadania (wyjątkiem jest Watson), ale w pamięci czytelników i w opinii krytyki są najlepsi. Ian Watson w ostatnim roku dwukrotnie odwiedził Polskę i z tej okazji przygotowaliśmy trzy tomy jego opowiadań.


PAMIĘTAMY BABILON został wydany na Polcon 2016 i zawierał opowiadania zebrane z prasy i zbiorów autorskich.

OPOWIEŚĆ TRURLA oraz ŁZY STALINA to są już zbiory prapremierowe, wybrane przez samego autora dla polskich czytelników, z bardzo obszernego wyboru, jaki ukazał się niedawno w Wielkiej Brytanii.

Powiemy tak, bez fałszywej skromności - to są znakomite opowieści, każde inne, od klasycznej, kontaktowej science fiction po klimaty grozy i alternatywną historię. Wielki zmysł obserwacji, humor Iana Watsona i olbrzymia pomysłowość w kreowaniu obcych światów czynią te książki wspaniałymi lekturami.

 

Mocno zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Dwa tomy można zakupić z podpisem Iana Watsona - książki podpisywał w trakcie festiwalu fantastyki w Nidzicy miesiąc temu.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.