Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
MSI FAN DAY w Komputronik Poznań
30-06-2017, 12:50 | 723 x przeczytano | ARTUT 


 
30-06-2017, 12:55 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Zapraszamy Was na MSI FAN DAY, które odbędzie się w salonie Komputronik Megastore w Galerii Poznań Plaza w Poznaniu w sobotę, 8 lipca 2017 r. w godzinach od 11:00 do 18:00.

Oprócz mini turnieju League of Legends mamy dla Was przygotowaną całą masę atrakcji. Będziecie mogli przetestować najnowszy sprzęt od MSI, wziąć udział w licznych konkursach no i oczywiście zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Wkrótce podamy Wam więcej szczegółów.

Ale to nie wszystko. Nie możesz przyjechać do Poznania a też chciałbyś bawić się razem z nami? Nic prostrzego! Wkrótce będziesz mógł zagrać w specjalnym turnieju online League of Legends bez konieczności wyjścia z domu. Oczywiście do zdobycia będą atrakcyjne upominki od MSI. Śledź uważnie stronę naszego wydarzenia i nie zapomnij zaprosić przyjaciół i znajomych!

Kontakt z administratorem: kontakt@valkiria.net lub przez wiadomość prywatną na stronie: https://www.facebook.com/valkiria.net/

Organizatorzy: MSI Gaming i Valkiria Network

Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1705853359719991/


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.