Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
MSI FAN DAY w Komputronik Poznań
30-06-2017, 12:50 | 401 x przeczytano | ARTUT 


 
30-06-2017, 12:55 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4676
Zapraszamy Was na MSI FAN DAY, które odbędzie się w salonie Komputronik Megastore w Galerii Poznań Plaza w Poznaniu w sobotę, 8 lipca 2017 r. w godzinach od 11:00 do 18:00.

Oprócz mini turnieju League of Legends mamy dla Was przygotowaną całą masę atrakcji. Będziecie mogli przetestować najnowszy sprzęt od MSI, wziąć udział w licznych konkursach no i oczywiście zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Wkrótce podamy Wam więcej szczegółów.

Ale to nie wszystko. Nie możesz przyjechać do Poznania a też chciałbyś bawić się razem z nami? Nic prostrzego! Wkrótce będziesz mógł zagrać w specjalnym turnieju online League of Legends bez konieczności wyjścia z domu. Oczywiście do zdobycia będą atrakcyjne upominki od MSI. Śledź uważnie stronę naszego wydarzenia i nie zapomnij zaprosić przyjaciół i znajomych!

Kontakt z administratorem: kontakt@valkiria.net lub przez wiadomość prywatną na stronie: https://www.facebook.com/valkiria.net/

Organizatorzy: MSI Gaming i Valkiria Network

Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1705853359719991/


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...