Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Przybliżona data trzeciego dodatku do Final Fantasy XV
28-06-2017, 12:16 | 455 x przeczytano | GuLIVEr

Wspaniała wiadomość dla graczy Final Fantasy XV! Wczoraj Square Enix ujawniło przybliżoną datę  Episode Ignis - trzeciego dodatku do Final Fantasy XV, oraz oficjalny zwiastun owego DLC. Oprócz samego Episode Ignis, twórcy dodali niespodziankę. Serdecznie zapraszam do przeczytania.


Wczoraj studio Square Enix ujawniło datę wydania kolejnego DLC, wraz z jego trailerem. Twórcy podali jedynie, że w Episode Ignis wcielimy się w głównego bohatera i będziemy kierować jego poczynaniami. Square Enix już wcześniej zapowiedziało i obiecywało, że na każdego bohatera przypadnie jeden dodatek. Episode Ignis ma pojawić się w grudniu tego roku.


Powiązane linki:
 
trailer z DLC

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.