Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Dead by Daylight już dostępny
24-06-2017, 14:43 | 311 x przeczytano | Drake

Kolejna gra producenta behaviour interactive którego możemy znać z takiej gry jak Warhammer 40,000: Eternal Crusade. Producentem jest szwecka firma produkująca gry komputerowe starbreeze. Jest to klasyczny survival horror z trybem rozgrywki wieleosobowej. Wcielamy się w 4 zabąkanych ludzi którzy są nękani przez silniejszego od nich psychopatę. Żeby przetrwać muszą razem ze sobą współpracować i zastawiać pułapki na wroga.


Aby uciec od psychopaty musimy uruchomić pięć generatorów które otworzą nam brame do ucieczki. Na mapię zazwyczaj występuje wiecej generatorów by nie doprowadzić do czuwania zabójcy przy ostatnim. 

Kiedy zostajemy złapani, maniak wiesza nas na jednym z kilku haków. Jesteśmy wtedy zdani na łaskę towarzyszy, którzy mogą nas uwulnić. Samodzielne uwolnienie się graniczy z cudem i jest obarczone ryzykiem natychmiastowego zgonu.

 


Jest to idealna gra ze znajomymi gdzie możecie razem układać plany i się zgrywać przy komunikacji głosowej. Gra jest dostępna na Pc , Ps4 i Xb1. 


Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Deadbydaylight
behaviour interactive
starbreeze

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.