Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
     
Alazza
Valkiria - Polub nas na Fejsie
     (0|0)
  
Gamingowe Notebooki od MSI
13-06-2017, 16:42 | 275 x przeczytano | Grochu

Każdego dnia wiele osób decyduje się na kupno laptopa lub notebooka. Jeśli jesteście zainteresowani kupieniem lub interesujecie się nową technologią koniecznie przeczytajcie artykuł do końca. Dzięki temu dowiecie się o tym jakie cudeńka wypuściła jedna z najlepszych i najbardziej znanych firm na świecie, mowa tu oczywiście o MSI. Ta firma o świetnej międzynarodowej renomie, wypuściła na rynek kilka notebooków, jak zwykle z najwyższej półki. O ich niezwykłej specyfikacji i możliwościach dowiecie się poniżej.


Informacja Prasowa:

Transcenduj swój sprzęt do gier do nowego, gamingowego wymiaru i przygotuj się na ekscytującą jazdę.

Przedstawiamy nowe gamingowe notebooki GT75VR Titan, GE63VR/73VR Raider oraz GS63VR/73VR Stealth Pro!

[Taipei, Tajwan] Firma MSI, wiodący i najczęściej wybierany przez graczy producent sprzętu gamingowego, zaprezentował trzy nowe rodzaje broni dla graczy. W notebookach z serii GT75VR i GE63VR/73VR Raider zaimplementowano kilka istotnych ulepszeń technologicznych. Maszyny z serii GS63VR/73VR, które były już jednymi z najlepszych notebooków na rynku, również zostały zmodernizowane, dzięki czemu modele z rodziny GS bezspornie dalej będą należeć do ścisłej czołówki. Nowy, gamingowy wymiar rozpoczyna się już dzisiaj!

GT75VR Titan, Nowa, szybka, gamingowa klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB

C:UserssamsunAppDataLocalMicrosoftWindowsTemporary Internet FilesContent.OutlookJ0RUWN8P17A2_RENDER_03.png

Na pierwszy rzut oka, po swoich poprzednikach, model ten odziedziczył agresywny wygląd i futurystyczny klimat, do którego dodano na klapie czerwone linie podkreślające kontury i czerwone, znajdujące się z tyłu wykończenia wentylacji. W chwili gdy otworzysz klapę, odkryjesz pierwszą tego rodzaju, naprawdę rewolucyjną klawiaturę, której opracowanie wymagało niezliczonych badań i testów. Dzięki temu powstała mechaniczna klawiatura, którą można było zaimplementować w znacznie mniejszym laptopie do gier niż model GT83VR. Jakby tego było mało, notebook dysponuje podpórką pod nadgarstek, która ma kształt strzały i jest lekko podwyższona, dzięki czemu zapewnia wysoki, rzadko spotykany wcześniej w notebookach, komfort pracy.
 
Mechaniczna klawiatura RGB z podświetleniem klawiszy przynosi nowe wrażenia do świata gier

Najnowsza, unikatowa konstrukcja klawiatury MSI, Rapid Mechanical Keyboard, to rozwinięcie linii klawiatur spotykanych w notebookach z serii GT o lepszej reakcji i większej czułości na dotyk oraz systemu  podświetlenia RGB, które indywidualnie umieszczone jest pod każdym klawiszem, dzięki czemu oferuje ona nieskończone możliwości oświetlenia.

Oprócz świetnego wyglądu, klawiatura ta charakteryzuje się podczas pisania idealną reakcją klawiszy i odpowiednio dobraną siłą nacisku, które to cechy są cechami typowymi dla klawiatur mechanicznych; MSI implementowała ten specjalny projekt we współpracy z firmą Steelseries i producentem klawiatury, podczas którego stworzono szybko działający, pewnie aktywujący się przełącznik klawiaturowy, który charakteryzuje się wyższą czułością na dotyk, większą wytrzymałością mechaniczną i stanowi solidną podstawę mechanicznej konstrukcji tych nowych, najwyższej klasy, modeli notebooków MSI.

E:Works2017WW18~WW22 May158A9233.png

Większa gamingowa moc, wyższa funkcjonalność i ulepszenia systemu

Notebooki z serii GT75VR Titan dostępne są w trzech wersjach, które różnią się od siebie zamontowanym w nich modelem karty graficznej –  GeForce® GTX 1080/GTX 1070 SLI/GTX 1070. Komputery te wyposażono również w wyjątkowo szybką wersję procesora Intel Core™ i7 7820HK, który dysponuje możliwością przetaktowywania do wartości ponad 4 GHz. Zamontowany w notebooku system chłodzenia,  Cooler Boost Titan, jest wciąż  uważany za wyjątkowo udany i najlepszy tego tupu system dostępny na rynku. Oprócz tego, laptopy z serii GT75VR Titan oferują niesamowite funkcje i technologie, takie jak technologię MSI True Color Technology 2.0, Nahimic VR oraz unikatowy, 120-hercowy ekran MSI, który pozwala wyświetlać obraz HDR oraz umożliwia edycję plików wideo w standardzie HDR, aplikację Dragon Center i wiele innych rozwiązań, które zostały zaimportowane z poprzednich wersji notebooków i usprawnione oraz poprawione w modelu GT75VR. Firma MSI ponownie podniosła technologiczną poprzeczkę i jest gotowa na podbój świata gamingu.

 

Przygotuj się na to, że wyjątkowe, gamingowe doświadczenia będzie teraz można znacznie łatwiej przeżyć, dzięki notebookom z serii GE63VR / 73VR Raider.

Seria notebooków GE była od samego początku bardzo lubiana i faworyzowana przez entuzjastów gier. Ale w tym roku, dzięki zupełnie nowym maszynom z rodziny GE63VR/73VR Raider, gracze otrzymują do rąk zupełnie nowe modele broni, które zainspirowane zostały sportowymi samochodami. Wraz z bardziej „kanciastym” wyglądem, seria GE ma stać się rodziną laptopów, która zmieni reguły gry na rynku gamingowych notebooków. GE73_02

Nadchodzą: nowy system chłodzenia, 120-hercowy ekran o czasie reakcji 3 ms, klawiatura i gigantyczne głośniki

Laptopy z serii GE63/73VR Raider, które dostępne są w wersjach 15 i 17-calowych, korzystają z zalet kart graficznych GeForce® GTX 1070 i mają zwiększoną zdolność do overclockingu. Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o swojej nowej broni? Przetłoczenia i ostro zarysowane krawędzie nadają obudowie notebooka sportowego charakteru, który podkreślony jest czerwonym, znajdującymi się z każdej strony liniami  emitującymi światło. W ten sposób wprowadzono subtelny klimat nowości.

Najnowsza, oferująca oddzielne podświetlanie RGB klawiszy, klawiatura firmy SteelSeries dysponuje zupełnie nową funkcją, która umożliwia użytkownikom spersonalizować podświetlenie RGB dla każdego klawisza oddzielnie. Cooler Boost 5, to nowy członek w rodzinie systemów chłodzących Cooler Boost Technology. Jest to najbardziej zaawansowany i najbardziej wydajny moduł termiczny dostępny ma tym segmencie rynku. Najszybszy panel o czasie reakcji 3 ms, ze 120-hercową częstotliwością odświeżania, pokrywający kolorystycznie w 94% przestrzeń barwną NTSC, zapewnia znacznie większą płynność odtwarzania obrazu i ostrość wizualizacji HDR.

Najwyższa jakość dźwięku na świecie w smukłych i wydajnych laptopów gamingowych z serii GE.

Po raz pierwszy MSI wdraża najnowsze głośniki Giant Speakers firmy Dynaudio do swojego gamingowego laptopa. Pełnowymiarowa komora na głośniki jest pięć razy większa niż w jakakolwiek standardowej konstrukcji notebooka. Głośniki są również 2-3x większe od tych stosowanych w innych, podobnych notebookach. Ponad 50% ulepszeń dotyczących jakości dźwięku, jego szczegółowości i głośności, świadczy o prawdziwym przełomie dotyczącym głośników stosowanych w laptopach do gier. Co ciekawe, konstruktorom udało się uzyskać głośność wynoszącą ponad 105 dB(A) pomimo mniejszej i znacznie smuklejszej obudowy niż w wypadku obudów stosowanych w poprzedniej generacji platformy GE. Mimo to, nowa seria GE charakteryzuje się możliwością bezprecedensowego zanurzenia się w świecie dźwięku, które niesie ze sobą niezwykłe doświadczenia.C:UsersalexcylinAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.WordGE63_04.png

Notebooki z serii MSI GE63/73VR Raider charakteryzują się niezliczoną ilością nowych funkcji i technologii, a także zupełnie nowym spojrzeniem na notebooki klasy GE – począwszy od nowego designu, poprzez głośnik, wyświetlacz, system chłodzenia i klawiaturę. Przeżyj dreszczyk emocji w najbardziej zaawansowanych grach, dzięki zupełnie nowym notebookom z serii GE63/73VR Raider. Wszystkie nowe funkcje i wygląd wydają się być sprzecznymi z koncepcją projektowania niewielkich notebooków, ale zespół badawczo-rozwojowy firmy MSI sprawił, że ta niemożliwa, wydawałoby się misja stała się, jak najbardziej realna!

GS63VR/73VR Stealth Pro, najbardziej smukłe na świecie gamingowe notebooki z grafiką GTX 1070 i 120-hercowym wyświetlaczem o szybkości reakcji 3 ms

C:UsersalexcylinAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.WordMSI_NB_GS63_photo12.png

Ważący zaledwie 1,9 kg, MSI GS63VR Stealth Pro to najlżejszy laptop o przekątnej ekranu 15 cali, w którym zastosowano najlepszy system chłodzenia Cooler Boost Trinity i kartę graficzną GeForce® GTX 1070, oraz najszybszym na świecie wyświetlacz 120 Hz/3 ms i który charakteryzuje się z żywą gamą wyświetlanych kolorów o wysokiej rozpiętości tonalnej HDR, co zapewnia najwyższą jakość w grach. Wyjątkową moc obliczeniową i niesamowite funkcje gamingowe zamknięto w ultra-płaskiej obudowie o grubości zaledwie 17,7 mm. Oznacza to, że notebook ten jest znacznie cieńszy od niektórych modeli Ultrabooków, ale z wciąż zachowuje możliwością uruchamiania najnowszych tytułów gier.
 
Zastosowany w notebooku GS63VR system chłodzenia Cooler Boost Trinity składa się z pięciu ciepłowodów i wzmocnionych wentylatorów Whirlwind Blade, zapewniając tym samym skuteczne i ciche chłodzenie. Aplikacja SteelSeries Engine 3 pozwala graczom na szybkie i łatwe dostosowanie ustawień wbudowanej w notebooka klawiaturach SteelSeries. Ponadto technologia ESS SABER HiFi obsługująca 24-bitowy dźwięk wysokiej rozdzielczości ze 196-kilohercową częstotliwością próbkowania zapewnia studyjną jakość dźwięku.

Do wykonania obudowy notebooka MSI GS73VR Stealth Pro wykorzystano stop aluminium o wysokiej gęstości. Delikatnie szczotkowany metal w połączeniu z elegancką, wykorzystującą pełne łuki stylistyką obudowy, tworzy nowy gamingowy styl. Z nową kartą graficzną GeForce® GTX 1070, szybkim wyświetlaczem 120 Hz/3 ms, który charakteryzuje się z żywą gamą wyświetlanych kolorów o wysokiej rozpiętości tonalnej HDR oraz systemem chłodzenia Cooler Boost Trinity, nowy gamingowy notebook z serii GS73 jest w stanie dostarczyć graczom nieziemskich wrażeń podczas gry. Oprócz tego w laptopie zaimplementowano wielu doskonałych funkcji i gamingowych technologii. Wymienić tu należy gamingową klawiaturę SteelSeries, która współpracuje z oprogramowaniem SteelSeries Engine 3, technologię True Color, system dźwiękowy ESS SABRE HiFi Audio, technologię Nahimic 2 Audio Enhancer i wiele innych. To wszystko zmieszczono w ultrasmukłej obudowie.

MSI GAMING: https://www.msi.com/

MSI Facebook: https://www.facebook.com/MSIHQFANCLUB

MSI Twitter: https://twitter.com/msitweets

MSI YouTube: https://www.youtube.com/user/MSIGamingGlobal

 

O MSI GAMING

Celem firmy MSI, jako światowego lidera w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy jest to, aby marka ta stała się najbardziej godnym zaufania partnerem w grach i e-Sporcie.  Jesteśmy wierni swoim zasadom związanym z przygotowywaniem przełomowych projektów, dążeniu do doskonałości i opracowywaniu innowacji technologicznych. Dzięki temu, że ciągle podnosimy technologiczną poprzeczkę, udało się nam być wielokrotnie prekursorem ustalającym nowe przemysłowe standardy. Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach proszę odwiedzić naszą stronę https://www.msi.com/

● Wszelkie prawa dotyczące danych technicznych, zdjęć, tekstów i innych materiałów opublikowanych w niniejszej informacji prasowej są zastrzeżone. Zawartość może ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia..Powiązane wieści:

Komentarze:


 
13-06-2017, 17:09 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4598
Prawdziwe potwory do grania :DSkomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.

Witamy w terminalu Militarnej Sieci Valkiria. Wszystkim rekrutom przypominamy o obowiązku rejestracji swych danych w celu podjęcia służby w siłach zbrojnych MSV.

Życzymy owocnej służby!!

* * *
Zaciągnij się do jednostki lub zostań jej dowódcą!

* * *

Szukasz kontaktu z V-Sztabem? Napisz do nas: kontakt[at]valkiria.net

* * *

Wrogą propagandę należy zwalczać! Do tego najlepiej nadaje się rakieta naprowadzana VX456.

* * *


Gdy zostaniesz ranny na polu bitwy, pamiętaj by wzywać Podsystem Medyczny tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia wszystkich funkcji życiowych. Nieuzasadnione wezwania będą karane!

* * *

W przypadku utraty łączności z Terminalem Głównym nie zapominaj o Podręcznym Zestawie Samobójczym!

* * *
Studia - jakie?
Co ostatnio przeczytałam(em)?
Ostatnio słuchałem...
W jaką planszówkę ostatnio...
gdzie kupujecie?
Assassin's Creed [x360]
Wiedźmin MMORPG
W co teraz gracie?
Najstarsze gry w jakie...
Przywita się..


Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Na służbie:
Żołnierze: 0

Cywile: 27

Statystyki wizyt:
Wizyty: 2933128
Dziś gości: 134
Ten miesiąc: 3661
Rekord gości: 2237
Gości wczoraj: 152
Tako milczy Zaratustra - plansze


Saga o Atlasie i Axisie #3 - plansze


Ralph Azham #8: Nie pochwycisz płynącej rzeki - plansze


Ostatki - plansze


Layers of Fear - screeny


Najnowsze pliki

Interior #1
Interior jest biuletynem z fanowskimi materiałami do gry fabularnej...
Ja, Diablica - fragment
Ymar - fragment
Nowa Fantastyka 08/2010 - zapowiedź
Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży - raport z sesji Klanarchii

$$5#3... transmisja przerwana...

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera
Magazyn Valkiria
Propaganda
V-Game
E-mail
Imię
Format

-->