Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
ESO: Morrowind już dostępne na całym świecie
08-06-2017, 15:45 | 1357 x przeczytano | Drake

Bethesda Softworks udostępniła dziś na całym świecie The Elder Scrolls Online: Morrowind, potężny nowy rozdział niezwykle popularnej gry The Elder Scrolls OnlineTa zupełnie nowa odsłona niezwykle popularnej gry RPG online wprowadza do gry ponad 30 godzin nowej zawartości fabularnej Elder Scrolls, nową grywalną klasę Warden, nowy dynamiczny tryb PvP, oraz wiele innych nowych trybów a nawet samo przeniesienie na wyspę Vvardenfell


Inforamcja prasowa:

 

The Elder Scrolls Online: Morrowind to największy w historii dodatek do The Elder Scrolls Online, który redefiniuje koncepcję tradycyjnego rozszerzenia MMO, dostarczając mnóstwo nowej zawartości i funkcjonalności, które są przystępne i zapewniają mnóstwo rozrywki zarówno dla obecnych, jak i nowych graczy w ESO.

Zwiastun premierowy znaleźć można pod poniższym linkiem:

 


 

Nowi gracze mogą stworzyć swoją postać bez konieczności zaliczania jakiejkolwiek wcześniejszej zawartości ESO i ruszać prosto do Vvardenfell, a setki godzin oryginalnej zawartości ESO są dla nich dostępne w każdej chwili. Weterani ESO mogą natychmiast wyruszyć w podróż do Morrowind i rozpocząć nową epicką przygodę, korzystając z istniejącej postaci lub tworząc nowego Wardena.

 

The Elder Scrolls Online: Morrowind dodaje mnóstwo nowej zawartości dla milionów graczy, w tym:

 

  •  Potężną nową strefę – Vvardenfell: To największa strefa dodana do The Elder Scrolls Online od czasu premiery, a także pełna nostalgii wyprawa do krainy ulubionej przez fanów Elder Scrolls. Wyspa Vvardenfell została niezwykle dokładnie odwzorowana na podstawie tej samej siatki topograficznej co w przypadku The Elder Scrolls III – znajdziemy tam wszystkie ciekawe miejsca z klasycznej gry, a że akcja toczy się na 700 lat przed wydarzeniami z TES III, odwiedzimy nieco wcześniejsze wersje doków Seyda Neen, wulkanicznych Ashlands, gęstych, pełnych grzybów lasów czy niesamowitego Vivec City – wciąż pozostającego w budowie.
     

 

  •  Nowa klasa – Warden: Gracze będą mogli okiełznać magię opartą o siły przyrody i zagrać nową klasą postaci – Warden. To pierwsza nowa klasa wprowadzona od czasu premiery ESO, która – zgodnie z tradycją ESO i całej serii The Elder Scrolls – da graczowi swobodę wyboru licznych zdolności, które wpłyną na styl gry. Warden dysponuje także nowym, niszczycielskim sojusznikiem – War Bear (niedźwiedziem bojowym), który pozostaje u boku Wardena w trakcie nawet najzacieklejszych starć.
     

 

  • Nowy tryb PvP – Battlegrounds: The Elder Scrolls Online znane jest z bitew PvP w otwartym świecie, w których setki graczy rywalizują o supremację w Cyrodiil. The Elder Scrolls Online: Morrowind wprowadza nowy tryb PvP – Battlegrounds – zawierający dynamiczne starcia 4 na 4 na 4 w lokacjach przypominających areny. Gracze przeniosą się do Ashlands, aby zasiąść wśród najzacieklejszych i najbardziej biegłych w wojskowym rzemiośle weteranów w Tamriel.
     

The Elder Scrolls Online: Morrowind jest już dostępne na całym świecie na PlayStation 4, Xbox One, PC i Mac

Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
ESO

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.