Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowe God of War z otwartym światem
05-06-2017, 21:46 | 197 x przeczytano | iVet

Sony od dłuższego czasu planuje premierę swojego nowego God of WarGracze po ubiegłorocznym E3 czekają z niecierpliwością na powrót Kratosa w tym roku. Wszystko ma się okazać na tegorocznych targach, na którym ma się pojawić data premiery.


Szef sony zapowiada wielką rewolucję uniwersum Bogów Greckich. Po obejrzeniu pierwszego gameplayu z gry możemy spodziewać się przełomu. Santa Monica Studio ukazało naszego głównego bohatera Kratosa podróżującego ze swoim synem po mroźnej krainie. W sprawie gry wypowiedział się Jim Ryan, który podkreśla zmiany jakie zajdą w grze- twórcy pamiętali o swoich fanach z Europy, którzy skupiają się na narracji, dlatego duży nacisk nałożyli na fabułę. Jak zapowiadał twórca mamy trafić do otwartego świata, niestety nie chce nic więcej zdradzać. Dzięki przeciekom wiemy, że gra ma trafić na półki sklepowe w 2018 roku. Wszystkiego o tym tytule dowiemy się na tegorocznym E3.

W ramach przypomnienia...


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.