Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Mistrzostwa Polski Injustice 2
05-06-2017, 20:12 | 795 x przeczytano | Ragnar

Już w najbliższą sobotę 10 czerwca odbędą się mistrzostwa Polski w grze Injustice 2. Turniej odbędzie się w Multikinie w Złotych Tarasach. Nagrodą główną jest 3000 zł i konsola  PlayStation 4 Pro.


Mistrzostwa Polski w grze Injustice 2 już w tę sobotę

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 10 czerwca, zostanie rozegrany turniej Injustice 2 o tytuł Mistrza Polski. Zawody odbędą się w foyer Multikina w Złotych Tarasach w Warszawie. Potwierdzanie uczestnictwa na miejscu, od godziny 11.00. Aby wziąć udział w turnieju, należy się zapisać na stronie Injustice 2 cenega. Oprócz zaszczytnego tytułu zawodnicy będą walczyć o nagrody za poszczególne miejsca:

 

I Miejsce

Nagroda pieniężna: 3 000 zł

Puchar zwycięzcy

Konsola PlayStation 4 Pro

Subskrypcja PS Plus na 3 miesiące

Oficjalne gadżety Injustice 2

2 komiksy wydawnictwa Egmont z kolekcji Nowe DC Comics

 

II Miejsce

Nagroda pieniężna: 1000 zł       

Puchar za II miejsce

Kontroler Dualshock 4

Subskrypcja PS Plus na 3 miesiące

Oficjalne gadżety Injustice 2

2 komiksy wydawnictwa Egmont z kolekcji Nowe DC Comics

 

III Miejsce

Puchar za III miejsce

Nagroda pieniężna: 500 zł       

Oficjalne gadżety Injustice 2

Subskrypcja PS Plus na 3 miesiące

2 komiksy wydawnictwa Egmont z kolekcji Nowe DC Comics

 

Injustice 2 to gra z gatunku bijatyk przygotowywana przez wielokrotnie nagradzane NetherRealm Studios. Tytuł oferuje olbrzymi wybór legendarnych bohaterów i przeciwników z uniwersum DC, których można rozwijać za pomocą zdobywanego ekwipunku. Gra ukazała się na konsolach PlayStation4 i Xbox One w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej.


Powiązane linki:
 
Mistrzostwa Injustice 2

 
 


 
05-06-2017, 21:47 | Ragnar | Komentarzy w sumie: 2
No witam :D


 
05-06-2017, 21:28 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4707
Witamy na pokładzie Valkiria Network :D Udany debiut :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.