Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Tekken 7 - premiera w piątek!
30-05-2017, 19:16 | 381 x przeczytano | norbiim

Kolejny rozdział jednej z najpopularniejszych serii bijatyk będzie miał premierę już w ten piątek. 2 czerwca 2017 to data wyczekiwana przez wszystkich miłośników Tekkena. Gra będzie dostępna na PC, PS4 oraz XboxONE. Siódma część przedstawia nam historię rodowego konfliktu pomiędzy Heihachi Mishimą, jego synem Kazuyą i jego wnukiem Jinem Kazamą. Poniżej znajdziecie film, który jest ostatnią zapowiedzią twórców. Pozdrawiam maniaków Tekkena: Get ready for the next battle! 


Tekken 7 Opening Movie:


Powiązane wieści:
 


 
31-05-2017, 15:07 | Drake | Komentarzy w sumie: 2
Ale i tak chyba najbardziej zapamiętana i lubiana część to był Teken 3 :D


 
30-05-2017, 22:04 | Krigor | Komentarzy w sumie: 15
W ogóle to to jest gniot bo nie ma Raven'a... Dali jakąś babę z dredami i nie uwzględnili mojej ulubionej postaci w Tekkenie. Hejt. :P


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...