Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy zwiastun Śródziemie: Cień Wojny
19-05-2017, 18:15 | 396 x przeczytano | Jobisz

Warner Bros. Interactive Entertainment opublikował dziś nowy zwiastun prezentujący obszerny i dynamiczny otwarty świat gry Śródziemia: Cienia wojny. Film z polskimi napisami jest dostępny do obejrzenia tutaj. Zwiastun przedstawia obszerny świat Śródziemia, który rozciągając się poza krainę Mordoru daje fanom możliwość pierwszego spojrzenia na nowe, różnorodne lokacje do zwiedzania, takie jak wyspa Nurn, przełęcz Cirith Ungol i Gorgoroth.


Dzięki wykorzystanemu w grze systemowi Nemesis, każdy gracz ma możliwość odkrycia wyjątkowego świata gry na swój unikalny sposób. Każdy fragment świata został rozbudowany, bardziej zróżnicowany i jest o wiele bardziej dynamiczny w stosunku do poprzedniej części gry – Śródziemia: Cienia Mordoru.

Wydarzenia w Śródziemiu: Cieniu wojny rozgrywają się w okresie pomiędzy Hobbitem a Władcą Pierścieni. Tytuł kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części serii, Śródziemia: Cienia Mordoru. Gracze zagłębią się w bogatszy niż dotychczas, mocniej spersonalizowany oraz bardziej obszerny świat pełny zarówno bohaterów jak i czarnych charakterów, kultowych lokacji, znanych przeciwników oraz zupełnie nowych postaci, których historia nie została jeszcze opowiedziana.

Śródziemie: Cień wojny trafi do sprzedaży 25 sierpnia na PlayStation®4, PlayStation®4 Pro, Xbox One, komputery PC z systemem operacyjnym Windows 10 oraz Project Scorpio, gdy konsola będzie gotowa. Gra ukaże się w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej do wyboru. Polska lokalizacja gry jest przygotowywana przez firmę QLOC S.A.


Powiązane wieści:
 


 
25-05-2017, 23:15 | Krigor | Komentarzy w sumie: 15
Ale to będzie dobra gra!:) Pierwsza część była pozytywnym zaskoczeniem. A system nemesis jest cholernie innowacyjny. Liczę, że rozbudują go bardziej i będzie rozwijany dalej z kolejnymi grami. :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.