Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Destiny 2 zadebiutuje na PC
19-05-2017, 14:45 | 264 x przeczytano | Jaqob

Wczoraj - 18.05.2017, w Los Angeles odbyła się specjalna impreza poświęcona Destiny 2. Poznaliśmy wiele szczegółów, otrzymaliśmy fragmenty i screenshoty z rozgrywki. Dowiedzieliśmy się, że druga część Destiny ukaże się 8 września 2017 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Niespodziankę otrzymali również gracze PC, ponieważ Bungie udostępni swoją produkcję także im, za pośrednictwem platformy Battle.net (teraz nazywającej się już Blizzard App). Niezależnie od platformy, gra ma być w pełni spolszczona. Warto zapoznać się ze wszystkimi informacjami z imprezy, które znajdziecie na oficjalnej stronie Bungie, w rozwinięciu. Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Oficjalna strona Bungie

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.