Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Recenzja For Honor już jest! Sprawdźcie sami, wojownicy
17-05-2017, 22:10 | 438 x przeczytano | Artrax

Recenzja For Honor już jest! Sprawdźcie sami jak nam przypadł do gustu ten tytuł. Co zaprezentował Ubisoft tym razem? Sprawdźcie sami, być może Wy również macie swoje zdanie na temat tego tutyłu. Zapraszam również do podzielenia się swoimi opiniami na temat tej jak i każdej innej gry jakie recenzujemy. Poniżej fragment tejże recenzji.

 


Na pewno kiedyś, każdy z Was biegał po podwórku z kijem i bawił się udając, że jest najdzielniejszym rycerzem, nieugiętym i bohaterskim jak żaden inny. Na pewno każdy z Was w okresie buntu utożsamiał się z wikingiem, najtwardszym i najokrutniejszym, bezlitosnym barbarzyńcą dla którego liczy się tylko własny zysk. Założę się także, że są wśród Was tacy, którzy w kulturze Chin i Japonii czują się lepiej niż w swoim własny kraju, i nie raz fascynowaliście się kulturą tego kraju a w szczególności samurajami, opanowanymi, zwinnymi i profesjonalnymi w swoim fachu wojownikami, którzy byli gotów oddać życie za ważny dla nich cel.


Powiązane wieści:
 


 
17-05-2017, 23:48 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Dobra robota Artrax!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.