Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
To koniec Alana Wake'a
15-05-2017, 20:01 | 279 x przeczytano | GuLIVEr

Alan Wake zniknie ze sklepowych półek. Remedy Entertainment opublikowało tweeta, gdzie informują konsumentów o zniesieniu Alana Wake'a i możliwości kupna ostatnich egzemplarzy z 90% zniżką! Owa decyzja dotyczy tylko gry podstawowej. Nie ma to wpływu na dodatki takie jak np.: American Nightmare Jaki jest tego powód?


12 maja Remedy Entertainment opublikowało na swoim profilu w serwisie Twitter post o zniesieniu Alana Wake'a ze sprzedaży z powodu wygasającej licencji na utwory muzyczne- jak podaje informacja prasowa- i od dziś można go kupić z 90% zniżką na platformie Steam.  Ci, którzy mają zakupiony już  egzemplarz nie muszą się martwić, ta decyzja nie wpłynie na ich kopie. Nie jest wiadome czy owa decyzja dotyczy wszystkich sprzedawców. Póki co wiemy, że dotknie to Steam i Xbox Store.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.