Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Krótki przegląd głośników Creative Sound BlasterX Kratos S5
13-05-2017, 08:38 | 318 x przeczytano | Jobisz

Sound BlasterX Kratos S5 to obecnie najwyższy model głośników 2.1. w ofercie Creative dla graczy z profesjonalnej serii BlasterX. Od najlepszych cech, takich jak wysokiej jakości dźwięk o częstotliwości próbkowania 24 bity/96 kHz, specjalnie dostrojone przetworniki i komory akustyczne wykonane z drewna dobrej klasy, po w pełni dostosowywalne profile audio z dźwiękiem przestrzennym 7.1 i programowalnym systemem oświetlenia Aurora Reactive — każdy aspekt został opracowany z myślą o zapewnieniu najlepszego brzmienia w grach, filmach i muzyce na Twojej konsoli lub platformie do gier.


Uatrakcyjnij rozgrywkę dzięki systemowi Aurora Reactive

System Aurora Reactive pozwala dostosować kolor oświetlenia LED do Twojej gry — dostępna jest paleta 16 milionów kolorów1. Wybierz jedno z 6 gotowych ustawień albo ustaw własne kolory, by pasowały do pozostałych urządzeń peryferyjnych z obsługą RGB. Możesz też zintegrować głośniki z innymi produktami wykorzystującymi system Aurora Reactive.
Najlepszy w swojej klasie system 2.1

Obudowa wykonana w całości z drewna dla lepszego tłumienia rezonansu zapewnia pełniejszy, cieplejszy i bardziej naturalny dźwięk niż obudowy z plastiku. Szerokopasmowe głośniki satelitarne zapewniają większą głośność, oferując dźwięk o przejrzystej górze i selektywnym środku. Specjalnie dostosowany subwoofer typu down-firing z otworem bass-reflex zapewnia głęboki dynamiczny bas bez zniekształceń, idealny do gier, filmów oraz muzyki z dużą ilością niskich tonów.

Precyzja i moc systemu audio podłączanego przez USB i oferującego dźwięk o częstotliwości 24-bity/96 kHz

Podłączany przez port USB system Kratos S5 oferuje dźwięk o częstotliwości próbkowania 24-bity/96 kHz, zapewniając niespotykanie dobre brzmienie na komputerach PC i Mac. Możesz też podłączyć system do innych odtwarzaczy multimedialnych, używając kabla analogowego.

BlasterX Acoustic Engine Pro

Poznaj nowy poziom realizmu audio dzięki wirtualnemu dźwiękowi przestrzennemu 7.1, szerszemu spektrum dźwięków i podbiciu basów — wszystko to przy użyciu dostępnego na komputery PC oprogramowaniu BlasterX Acoustic Engine Pro, które można w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Poznaj nowy wymiar rozrywki

Użyj podwójnego adaptera RCA, by podłączyć głośniki do telewizora LCD lub odtwarzacza DVD i cieszyć się świetnym dźwiękiem.

Sterowanie Dźwiękiem Na Wyciągnięcie Ręki

Wygodnie steruj poziomem głośności dzięki łatwo dostępnemu panelowi sterowania. Panel umożliwia też wygodne podłączenie słuchawek i mikrofonu.

Oświetlenie Aurora Reactive można w pełni dostosować do rodzaju muzyki lub gry, gdy system Kratos S5 jest podłączony przez USB.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTU

                        DANE TECHNICZNE

 • Konfiguracja systemu System 2.1
 • Wymiary (W x S x G) Głośniki satelitarne: 198.5 x 118 x 120 mm, Subwoofer: 306 x 220 x 260 mm
 • Waga Subwoofer: 3.4kg, Satellite: 0.8kg x 2
 • Typ złącza USB, Analog
 • Kolor Czarny                        

                       WYMAGANIA SYSTEMOWE

                      Windows

 • Procesor Intel® Core™2 Duo lub odpowiadający mu procesor AMD® (zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa)
 • Płyta główna Intel, AMD lub inna w pełni zgodna
 • System operacyjny:
  Microsoft® Windows® 10 64-bitowy, Windows 10 32-bitowy, Microsoft® Windows 8.1/8.0 32/64-bitowy, Windows 7 32/64-bitowy
 • 1 GB pamięci RAM
 • >600 MB wolnego miejsca na dysku

                        Macintosh

 • Komputer Macintosh z systemem Mac OS X 10.6.8 lub nowszym
 • 1 GB pamięci RAM
 • >600 MB wolnego miejsca na dysku
 • Wolny port USB 2.0

                        POBIERZ STEROWNIKI

                        ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • 2 głośniki satelitarne Sound BlasterX Kratos S5
 • 1 subwoofer Sound BlasterX Kratos S5 z przewodowym panelem sterowania poziomem głośności
 • 1 kabel micro USB (1,8 m)
 • 1 kabel zasilający
 • 1 gwarancja i ulotka dotycząca pomocy technicznej
 • 1 przewodnik Szybki start
 • 1 ulotka dotycząca bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów

                        

                        GWARANCJA

                        2 lata na sprzęt

 
               Ceny i dostępność
Sound BlasterX  Kratos S5 będzie dostępny rynku polskim w cenie 699 zł. Więcej informacji na BlasterX.com.

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.