Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Krótki przegląd głośników Creative Sound BlasterX Kratos S5
13-05-2017, 08:38 | 244 x przeczytano | Jobisz

Sound BlasterX Kratos S5 to obecnie najwyższy model głośników 2.1. w ofercie Creative dla graczy z profesjonalnej serii BlasterX. Od najlepszych cech, takich jak wysokiej jakości dźwięk o częstotliwości próbkowania 24 bity/96 kHz, specjalnie dostrojone przetworniki i komory akustyczne wykonane z drewna dobrej klasy, po w pełni dostosowywalne profile audio z dźwiękiem przestrzennym 7.1 i programowalnym systemem oświetlenia Aurora Reactive — każdy aspekt został opracowany z myślą o zapewnieniu najlepszego brzmienia w grach, filmach i muzyce na Twojej konsoli lub platformie do gier.


Uatrakcyjnij rozgrywkę dzięki systemowi Aurora Reactive

System Aurora Reactive pozwala dostosować kolor oświetlenia LED do Twojej gry — dostępna jest paleta 16 milionów kolorów1. Wybierz jedno z 6 gotowych ustawień albo ustaw własne kolory, by pasowały do pozostałych urządzeń peryferyjnych z obsługą RGB. Możesz też zintegrować głośniki z innymi produktami wykorzystującymi system Aurora Reactive.
Najlepszy w swojej klasie system 2.1

Obudowa wykonana w całości z drewna dla lepszego tłumienia rezonansu zapewnia pełniejszy, cieplejszy i bardziej naturalny dźwięk niż obudowy z plastiku. Szerokopasmowe głośniki satelitarne zapewniają większą głośność, oferując dźwięk o przejrzystej górze i selektywnym środku. Specjalnie dostosowany subwoofer typu down-firing z otworem bass-reflex zapewnia głęboki dynamiczny bas bez zniekształceń, idealny do gier, filmów oraz muzyki z dużą ilością niskich tonów.

Precyzja i moc systemu audio podłączanego przez USB i oferującego dźwięk o częstotliwości 24-bity/96 kHz

Podłączany przez port USB system Kratos S5 oferuje dźwięk o częstotliwości próbkowania 24-bity/96 kHz, zapewniając niespotykanie dobre brzmienie na komputerach PC i Mac. Możesz też podłączyć system do innych odtwarzaczy multimedialnych, używając kabla analogowego.

BlasterX Acoustic Engine Pro

Poznaj nowy poziom realizmu audio dzięki wirtualnemu dźwiękowi przestrzennemu 7.1, szerszemu spektrum dźwięków i podbiciu basów — wszystko to przy użyciu dostępnego na komputery PC oprogramowaniu BlasterX Acoustic Engine Pro, które można w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Poznaj nowy wymiar rozrywki

Użyj podwójnego adaptera RCA, by podłączyć głośniki do telewizora LCD lub odtwarzacza DVD i cieszyć się świetnym dźwiękiem.

Sterowanie Dźwiękiem Na Wyciągnięcie Ręki

Wygodnie steruj poziomem głośności dzięki łatwo dostępnemu panelowi sterowania. Panel umożliwia też wygodne podłączenie słuchawek i mikrofonu.

Oświetlenie Aurora Reactive można w pełni dostosować do rodzaju muzyki lub gry, gdy system Kratos S5 jest podłączony przez USB.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTU

                        DANE TECHNICZNE

 • Konfiguracja systemu System 2.1
 • Wymiary (W x S x G) Głośniki satelitarne: 198.5 x 118 x 120 mm, Subwoofer: 306 x 220 x 260 mm
 • Waga Subwoofer: 3.4kg, Satellite: 0.8kg x 2
 • Typ złącza USB, Analog
 • Kolor Czarny                        

                       WYMAGANIA SYSTEMOWE

                      Windows

 • Procesor Intel® Core™2 Duo lub odpowiadający mu procesor AMD® (zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa)
 • Płyta główna Intel, AMD lub inna w pełni zgodna
 • System operacyjny:
  Microsoft® Windows® 10 64-bitowy, Windows 10 32-bitowy, Microsoft® Windows 8.1/8.0 32/64-bitowy, Windows 7 32/64-bitowy
 • 1 GB pamięci RAM
 • >600 MB wolnego miejsca na dysku

                        Macintosh

 • Komputer Macintosh z systemem Mac OS X 10.6.8 lub nowszym
 • 1 GB pamięci RAM
 • >600 MB wolnego miejsca na dysku
 • Wolny port USB 2.0

                        POBIERZ STEROWNIKI

                        ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • 2 głośniki satelitarne Sound BlasterX Kratos S5
 • 1 subwoofer Sound BlasterX Kratos S5 z przewodowym panelem sterowania poziomem głośności
 • 1 kabel micro USB (1,8 m)
 • 1 kabel zasilający
 • 1 gwarancja i ulotka dotycząca pomocy technicznej
 • 1 przewodnik Szybki start
 • 1 ulotka dotycząca bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów

                        

                        GWARANCJA

                        2 lata na sprzęt

 
               Ceny i dostępność
Sound BlasterX  Kratos S5 będzie dostępny rynku polskim w cenie 699 zł. Więcej informacji na BlasterX.com.

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
 • Sims 4 - recenzja gry
  Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
  Dark - recenzja serialu
  Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...