Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kolejne Osiągnięcie Valkiria Gaming
28-04-2017, 20:11 | 477 x przeczytano | Grochu

W dniach 18.04.2017 - 30.04.2017 trwały kwalifikacje na KultURaliowy Turniej CS:GO w Rzeszowie! Brały w nich udział 64 drużyny, w tym nasza fenomenalna piątka zawodników. Po wygranych meczach kwalifikacyjnych, znaleźli się w najlepszej ósemce drużyn mających szansę powalczyć o pulę nagród wynoszącą 3000 zł. Więcej o drużynie i meczach poniżej.


Team Valkiria Gaming w składzie: Mateusz "marczevka" Marchewka, Mateusz "vanilla" Narbuntowicz, Sebastian "CLN" Załuga, Miłosz "miłoszek" Narodzonek, Sebastian "iceman" Czerwiński pod opieką Michała "Niedźwiedzia" Niedźwiedzkiego oraz Mateusza "Grocha" Groszyńskiego zakwalifikowali się na turniej Lan w Rzeszowie. 

Pierwszy mecz przeciwko drużynie Herbatniki okazał się totalną dominacją Valkiria Gaming. Pierwszą mapą była de_mirage, która zakończyła się wygraną 16:2 i pokazem genialnych taktyk opracowanych przez nasz zespół. Kolejną lokacją na, której zmierzyły się oba zespoły był de_Cobblestone zakończony wynikiem 16:8.

Drugie spotkanie, tym razem przeciwko Team Mefa ponownie przebiegło bez zbędnych komplikacji i zakończyło się wynikiem 2:0 w mapach. Pierwszą mapą ponownie była de_mirage podczas, której mogliśmy obejrzeć piękna akcję w wykonaniu "miloszka" Plays.tv. Ostateczny wynik wyniósł 16:9 dla VG. Starcie numer dwa odbyło się na de_inferno i zakończyło wynikiem 16:2.

Decydujący mecz został rozegrany przeciwko .RST. Pierwszą mapę Miłosz "miloszek Narodzonek" i spółka zaczęli po stronie antyterrorystów. Świetny start meczu umożliwił dalsze pójście za ciosem i wygrywanie kolejnych rund. Rywale nie mogąc wytrącić naszego zespołu z rytmu, oddawali rundę za rundą. Druga mapa de_mirage bezproblemowo przeszła na nasze konto. RST niewiele mogło zrobić w ataku przy tak dobrej defensywie jaką prezentowała VG, Plays.tv. Jeśli RTS chciało myśleć o comebacku, to musiało wygrać pistoletówkę. Ta trafiła jednak na konto ekipy "miloszka".


Powiązane wieści:
 


 
29-04-2017, 01:30 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Brawa dla Teamu! No i Grochu propsy za relację!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.