Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Darmowa wersja próbna Dishonored 2
03-04-2017, 21:22 | 172 x przeczytano | Jobisz

Mamy genialne wieści dla fanów Dishonored. Już w przyszłym tygodniu, czyli od szóstego kwietnia będziemy mogli zagrać w darmową wersję próbną. Na PS4, Xbox One i PC! Po więcej informacji zapraszamy poniżej.


Poniżej oficjalna informacja od firmy Bethesda:

 

Z radością informujemy, że już 6 kwietnia udostępnimy wszystkim darmową wersję próbną Dishonored 2! Darmowa wersja próbna dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC umożliwi rozegranie trzech pierwszych misji kampanii jako cesarzowa Emily Kaldwin lub Cesarski Obrońca, Corvo Attano.

 

Darmową wersję próbną będzie można pobrać na stronach Dishonored 2 w PlayStation®Storesklepie Xbox oraz sklepie Steam. Ponadto gracze, którzy postanowią kupić pełną wersję gry w trakcie lub po ukończeniu wersji próbnej, będą mogli kontynuować rozpoczętą kampanię, korzystając z wykonanych przez siebie zapisów rozgrywki.

 

Wciel się w zabójcę o nadprzyrodzonych zdolnościach w Dishonored 2, kontynuacji pierwszoosobowej gry akcji Arkane Studios będącej bestsellerem i zwyciężczynią ponad 100 tytułów gry roku. Dishonored 2 zostało określone przez IGN jako „niesamowita gra” i „rewelacyjny sequel”, nazwane „arcydziełem” przez serwis Eurogamer i okrzyknięte „jedną z najlepszych opowieści o zemście, w którą trzeba zagrać” przez magazyn Game Informer. Dishonored 2, uhonorowane tytułem gry roku przez magazyn PC Gamer, gry roku na platformę PlayStation 4 przez IGN oraz najlepszej przygodowej gry akcji na The Game Awards 2016, zdobyło ponad 100 nagród dla najlepszej gry w 2016 roku.

 

Gdy szalona czarownica Delilah przejęła tron, los twojego cesarstwa zawisł na włosku. Jako Emily lub Corvo opuść legendarne ulice Dunwall i udaj się do Karnaki – niegdyś olśniewającego miasta portowego, w którym leży klucz do przywrócenia Emily na tron. Władając mocami Znaku Odmieńca, jak daleko posuniesz się, by dopaść swoich wrogów i odebrać to, co należy do ciebie? W jaki sposób dobierzesz potężne nadprzyrodzone moce, broń i gadżety, aby wyeliminować przeciwników?

 

Więcej informacji o darmowej wersji próbnej znajdziecie pod adresem https://bethesda.net/pl/article/5w7Esw8j5KmWq8o0oie6ck/dishonored-2-free-trial

Więcej informacji o Dishonored 2 znajdziecie pod adresem dishonored.bethesda.net


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...