Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Cloud9 Zwycięzcami Turnieju
03-04-2017, 20:53 | 201 x przeczytano | Grochu

Cloud9 wygrało iBUYPOWER Spring 2017 Invitational, zgarniając nagrodę o wysokości 10.000$. Amerykańska drużyna w półfinale pokonała Luminosity Gaming, a w finale zdominowała OpTic Gaming. Pierwszą mapę, którą mogliśmy zobaczyć w finale była de_Cobblestone. Pewne zwycięstwo odniosło na niej C9 kończąc z wynikiem 16:8. Bardziej zaciętą mapą była de_Mirage, gdzie mecz skończył się dopiero w dogrywce 22:18. Za 2 miejsce OpTic otrzymało 4.000$, a za 3 miejsce Luminosity oraz Team Liquid otrzymali skromną nagrodę o wysokości 1.000$.  Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.