Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Sukces Nintendo Switch
19-03-2017, 20:15 | 315 x przeczytano | GuLIVEr

Nintendo obaliło swoje początkowe założenia. Firma początkowo chciała wypuścić 8 milionów egzemplarzy, teraz zwiększyła próg do 16 milionów. Według informacji prasowej, dotąd sprzedano ponad 1,5 milionów sztuk tych cudeniek, a konsumentów wciąż nie brakuje.


Czym Nintendo Switch zasłużyło sobie na taki rozgłos? Chociażby swoimi rozmiarami co jest cenione u graczy ubóstwiających korzystanie z konsoli w różnych okolicznościach (14x173x102mm), oraz 6,2-calowym ekranem (1280x720). Szczególną uwagę przykuła jedna z nowości dodanych do owej konsoli, a mianowicie wymienne Joy-Cony. Są to uchwyty umożliwiające sterowanie i poruszanie się po konsoli. Są wykonane w nowoczesnym designerskim stylu. Istnieje również możliwość kontynuacji rozgrywki na telewizorze dzięki trzem złączom (zasilanie, HDMI OUT i USB), a jeśli znudzi nam się ten sposób zabawy, z powrotem możemy wrócić do obsługi poprzez Joy-Cony. Serdecznie polecam ową konsolę wszystkim, którzy mają zmienny stosunek co wyboru miejsca prowadzenia rozgrywki ;), oraz wszystkim fanom serii gier The Legend of Zelda :)

Znalezione obrazy dla zapytania nintendo switch


Powiązane wieści:
 


 
19-03-2017, 21:44 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
ukradłeś mi wieść :CCC


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.