Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Sukces Nintendo Switch
19-03-2017, 20:15 | 223 x przeczytano | GuLIVEr

Nintendo obaliło swoje początkowe założenia. Firma początkowo chciała wypuścić 8 milionów egzemplarzy, teraz zwiększyła próg do 16 milionów. Według informacji prasowej, dotąd sprzedano ponad 1,5 milionów sztuk tych cudeniek, a konsumentów wciąż nie brakuje.


Czym Nintendo Switch zasłużyło sobie na taki rozgłos? Chociażby swoimi rozmiarami co jest cenione u graczy ubóstwiających korzystanie z konsoli w różnych okolicznościach (14x173x102mm), oraz 6,2-calowym ekranem (1280x720). Szczególną uwagę przykuła jedna z nowości dodanych do owej konsoli, a mianowicie wymienne Joy-Cony. Są to uchwyty umożliwiające sterowanie i poruszanie się po konsoli. Są wykonane w nowoczesnym designerskim stylu. Istnieje również możliwość kontynuacji rozgrywki na telewizorze dzięki trzem złączom (zasilanie, HDMI OUT i USB), a jeśli znudzi nam się ten sposób zabawy, z powrotem możemy wrócić do obsługi poprzez Joy-Cony. Serdecznie polecam ową konsolę wszystkim, którzy mają zmienny stosunek co wyboru miejsca prowadzenia rozgrywki ;), oraz wszystkim fanom serii gier The Legend of Zelda :)

Znalezione obrazy dla zapytania nintendo switch


Powiązane wieści:
 


 
19-03-2017, 21:44 | Filipas | Komentarzy w sumie: 165
ukradłeś mi wieść :CCC


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...