Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
CS:GO aktualizacja
16-03-2017, 12:16 | 184 x przeczytano | Grochu

Dziś w nocy Valve dodało aktualizację do Counter-Strike: Global Offensive. Wprowadziła ona nową mapę de_Canals oraz nowe skiny do broni, umieszczone w Spectrum Case. Tak jak w każdym ulepszeniu gry, studio nie zapomniało dodać kilku poprawek. Między innymi zmienili wygląd modeli Phoenix Terrorist oraz zwiększyli wydajność opcji audio HRTF. Wprowadzono również kilka małych poprawek na mapach: de_Nuke, de_Cobblestone, de_Italy, de_Cache. Świeżo dodana mapa jest bardzo duża, co może zniechęcić do niej graczy. Zapewne jak większość nowych map, ta również nie przyjmie się za dobrze. Spowodowane jest to tym, że fani wolą zostać przy starych lokacjach, które dobrze znają niż uczyć się grać na nowo dodanych. Czas pokaże co stanie się z tą.Powiązane wieści:
 


 
16-03-2017, 17:37 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
wyprzedziłeś mnie z wieścią :P


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.