Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Mass Effect: Andromeda już do pobrania
15-03-2017, 16:49 | 484 x przeczytano | Ejdys

Na forach pojawiły się już pierwsze wpisy o możliwości pobrania gry Mass Effect: Andromeda oczywiście dotyczy to tylko osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł od BioWare. Gracze donoszą, że w przypadku konsoli PlayStation 4 pre-load jest możliwy póki co jedynie na terenie Ameryki Północnej (choć kto wie, czy jeszcze dzisiaj nie pobierzemy gry w Europie).


W przypadku Xbox One, pobranie Mass Effect: Andromeda jest ponoć dostępne we wszystkich regionach i żeby załadować niezbędne dane na HDD, należy przygotować na nim 42.19 GB wolnego miejsca.

Należy zaznaczyć, że pliki pre-load nie zawierają pierwszego patcha do Mass Effect: Andromeda, który zostanie wypuszczony w dniu premiery produkcji. Dla niezorientowanych dodamy, że pobranie plików nie jest jednoznaczne z tym, że od razu możemy rozpocząć zabawę. Tytuł uruchomimy dopiero w dniu oficjalnego debiutu gry.

Jeśli chodzi o wcześniejsze ściągnięcie tytułu w wersji PCpre-load nie został jeszcze udostępniony.

Przypominamy, że premiera Mass Effect: Andromeda już w przyszłym tygodniu, 23 marca!


 


 
15-03-2017, 17:21 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Jedziemy z tym! :D

Andromeda zapowiada się fenomenalnie!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...