Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy trener w Na 'Vi
12-03-2017, 19:45 | 161 x przeczytano | Grochu

Sergey "starix" Ishchuk odejdzie z roli trenera drużyny Na 'Vi, tak jak oznajmiła w piątek organizacja. Był on byłym zawodnikiem Na 'Vi, który po kilku latach gry objął stanowisko trenera.  Jego miejsce zajmie Andrey "ANDI" Prokhorov. Decyzja została podjęta po turnieju w Katowicach, właściciele organizacji doszli do wniosku, że porażki z, którymi boryka się drużyna spowodowane są przez trenera.


Po tej przykrej dla niego wieści ma on dwie opcje: może trenować inny zespół albo wrócić jako gracz w innej organizacji, czego wiele osób zapewne by chciało. Przed zostaniem trenerem w 2015 roku, "starix" grał na pozycji riflera od 2010 roku.

Pomimo zwycięstwa na ESL One: New York w Listopadzie, drużyna zajęła 5-8 miejsce na ELEAGUE Major oraz 5-6 na IEM Katowice. Zaważyło to w podjęciu decyzji o rozwiązaniu kontraktu.

Odnośnie sprawy dotyczącej zastąpienia "starixa", manager Eugene "ugin" Yerofeev tłumaczył, że zadanie trenera w e-sporcie jest trudniejsze od tego w tradycyjnych sportach.

"Rola trenera jest bardzo trudna. Gracze muszą tylko udowodnić swoje możliwości, trener musi podchodzić do każdego zawodnika indywidualnie, analizować ich grę, uczyć współpracy oraz poprawiać umiejętności". - oświadczył "ugin".

"Ta robota nie jest łatwa, jest bardzo stresująca. Oczywiście, trudno porównywać trenerów e-sportowych do tradycyjnych i nie zawsze jest tak, że problem dotyczy jednej osoby ale zazwyczaj dotyczy całej drużyny. Jednakże w sytuacji w, której znajdujemy się dziś nie możemy pozostawić tak tej sprawy".  

Pozostaje nam tylko czekać na dalszy obrót spraw. Osobiście liczę na powrót "starixa" jako gracza. Zapewne szybko znalazłby miejsce w jakiejś drużynie.


 


 
12-03-2017, 22:26 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Dobrze by było jak by starix wrócił jako gracz, bo był kiedyś naprawdę fajnym riflerem :D Prawie tak spoko jak GuardiaN :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.