Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Riot Games planuje wielkie zmiany w 2017 roku
12-03-2017, 12:37 | 251 x przeczytano | Filipas

Na kanale League of Legends w serwisie YouTube został opublikowany film na temat zmian, które najprawdopodobniej zajdą właśnie w tym roku. Planowane zmiany są naprawdę niemałe i w dużym stopniu mogą zmienić rozgrywkę.


Pierwszą rzeczą jest aktualizacja klienta. Rok temu została wypuszczona otwarta beta z nowym klientem gry, a teraz używa go prawie połowa graczy League of Legends. Riot Games biegle otrzymuje opinie i informacje od graczy na temat błędów, stabilności i wielu innych równie ważnych aspektów. Nie ulega wątpliwościom to, że nowy klient wymaga ciut lepszych specyfikacji komputera. Na szczęście wprowadzono nową opcję w ustawieniach pod tytułem Low Spec Mode co w dosłownym tłumaczeniu znaczy, że klient nie będzie tak bardzo wymagający podczas włączenia tej funkcji. Następną rzeczą są tzw. honorki, czyli nagrody za wyjątkowo dobre zachowanie w trakcie rozgrywki. Wszyscy gracze League of Legends, zdają sobie sprawę że nie działa to tak jak powinno. System w jaki sposób działa jest naprawdę trudny do rozgryzienia, do czego również przyznaje się sam Riot Games w swoim filmie.Najbardziej istotną sprawą jest różnica między graczami profesjonalnymi, a graczami z kręgu pretendenta zwanego również Challengerem. Riot Games wspomniało trochę o tym, że chcieli by tą ogromną barierę zredukować. Mowa też jest o zawodach drużynowych. Riot nie jest w stu procentach pewien co do tego pomysłu, ale myślą o zawodach dla drużyn z wszystkich dywizji, nawet najniższych.Do zobaczenia na Summoners Rift.

 


Powiązane linki:
 
Artykuł

 
 


 
12-03-2017, 17:07 | Filipas | Komentarzy w sumie: 165
Pierwsza wieść po dłuższej przerwie. :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...