Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Riot Games planuje wielkie zmiany w 2017 roku
12-03-2017, 12:37 | 349 x przeczytano | Filipas

Na kanale League of Legends w serwisie YouTube został opublikowany film na temat zmian, które najprawdopodobniej zajdą właśnie w tym roku. Planowane zmiany są naprawdę niemałe i w dużym stopniu mogą zmienić rozgrywkę.


Pierwszą rzeczą jest aktualizacja klienta. Rok temu została wypuszczona otwarta beta z nowym klientem gry, a teraz używa go prawie połowa graczy League of Legends. Riot Games biegle otrzymuje opinie i informacje od graczy na temat błędów, stabilności i wielu innych równie ważnych aspektów. Nie ulega wątpliwościom to, że nowy klient wymaga ciut lepszych specyfikacji komputera. Na szczęście wprowadzono nową opcję w ustawieniach pod tytułem Low Spec Mode co w dosłownym tłumaczeniu znaczy, że klient nie będzie tak bardzo wymagający podczas włączenia tej funkcji. Następną rzeczą są tzw. honorki, czyli nagrody za wyjątkowo dobre zachowanie w trakcie rozgrywki. Wszyscy gracze League of Legends, zdają sobie sprawę że nie działa to tak jak powinno. System w jaki sposób działa jest naprawdę trudny do rozgryzienia, do czego również przyznaje się sam Riot Games w swoim filmie.Najbardziej istotną sprawą jest różnica między graczami profesjonalnymi, a graczami z kręgu pretendenta zwanego również Challengerem. Riot Games wspomniało trochę o tym, że chcieli by tą ogromną barierę zredukować. Mowa też jest o zawodach drużynowych. Riot nie jest w stu procentach pewien co do tego pomysłu, ale myślą o zawodach dla drużyn z wszystkich dywizji, nawet najniższych.Do zobaczenia na Summoners Rift.

 


Powiązane linki:
 
Artykuł

 
 


 
12-03-2017, 17:07 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Pierwsza wieść po dłuższej przerwie. :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.