Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
4 nowe dodatki do Battlefield 1
28-02-2017, 21:02 | 415 x przeczytano | GuLIVEr

Nie przejdą nie jest jedynym dodatkiem do gry Battlefield 1. Dice zapowiedziało kolejne 3, które noszą tytuły: W imię cara, Apokalipsa i Niespokojne wody. Dla graczy, którzy zakupią przepustkę sezonową, wszystko to będzie dostępne 2 tygodnie przed oficjalnym wydaniem. Dokładnej daty wydania jeszcze nie znamy. Wiemy jedynie, że dodatek Nie przejdą pojawi się w marcu.


Znamy szczegóły dotyczące 3 nowych dodatków do gry Battlefield 1. Są to: W imię cara, Niespokojne wody, Apokalipsa. A oto takie szczegóły przedstawia sam wydawca:

W imię caradołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutych lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.

Niespokojne wody - bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej – niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.

Apokalipsa - weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.

Wszyscy, którzy zakupią przepustkę sezonową, będą mieli możliwość zagrania, 2 tygodnie przed oficjalnym wydaniem dodatków. Dokładnej daty premiery nie ustalono. Wiemy tylko, że dodatek Nie przejdą, ukaże się w marcu.


 


 
01-03-2017, 19:56 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Kocham serię Battlefield! Osobiście, muszę przyznać że w historii battlefieldów jeśli chodzi o DLC to najlepsze wychodziły moim zdaniem do BF3. W każdym razie, czekam aż wszystko wyjdzie, bo teraz to ciężko mi ocenić :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.