Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Poznaliśmy pierwszych czterech europejskich finalistów mistrzostw świata w Pro Evolution Soccer
18-02-2017, 12:02 | 239 x przeczytano | Silaz

Konami i polski dystrybutor serii Pro Evolution SoccerWydawnictwo Techland, informują o zakończeniu pierwszego europejskiego sezonu tegorocznych rozgrywek PES League. Czterech zwycięzców wyłoniono na stadionie FC Barcelony – Camp Nou. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie poniżej.

 

 


11 lutego na obiekcie “Dumy Katalonii” zmierzyło się 16 graczy, którzy przebrnęli przez eliminacje pierwszego sezonu. Stawką były cztery miejsca w światowych finałach, które obędą się w Cardiff wraz z finałem Ligi Mistrzów w czerwcu.

W Barcelonie czołowa “czwórka” zgarnęła łącznie 40 tysięcy dolarów. Na wygranego w mistrzostwach świata czeka 200 tysięcy dolarów.

Finałowa “czwórka” zawodów na Camp Nou:

  • 1. miejsce ($ 20,000): Jose Carlos Sanchez, @josesg93 (Hiszpania)
  • 2. miejsce ($10,000): Eldridge O’Neil @E_C_Oneill (Holandia)
  • 3. miejsce ($6,000): Ruben Cisneros Bosch, @Ruben94_PES (Hiszpania)
  • 4. miejsce ($4,000): Matthias Luttenberger, @Lutti_1 (Austria)

Drugi sezon rozgrywek PES League Road to Cadriff w Europie rozpocznie się 23 lutego i potrwa do 23 marca.

Terminarz i więcej informacji o turnieju PES LEAGUE znajdziesz pod adresem: https://www.pesleague.com/

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.