Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Druga generacja w Pokemon GO potwierdzona
15-02-2017, 21:46 | 221 x przeczytano | Jobisz

Jeszcze na dniach Niantic nie chciał nic potwierdzać graczom na temat nowości. Teraz wszystko jest potwierdzone. Wiemy co będzie w kolejnej aktualizacji. Tutaj macie link do zapowiedzi update'a, za to więcej informacji znajdziecie poniżej.


,,Trenerzy,

Chikorita, Cyndaquil, Totodile oraz więcej innych Pokemonów jest tuż za rogiem! Pod koniec tego tygodnia, będziecie mieli szansę złapać więcej niż 80 Pokemonów oryginalnie odkrytych w regionie Johto w grach Pokemon Gold oraz Pokemon Silver. W grze pojawią się także nowe funkcje by ulepszyć wasze doświadczenia z Pokemon GO.

Nowe Pokemony: Więcej niż 80 Pokemonów oryginalnie odkrytych w regionie Johto w grach Pokemon Gold oraz Pokemon Silver, również z odmiennymi płciami, zostaną wprowadzone do Pokemon GO.

Nowe ewolucje: Teraz będziecie mieli więcej możliwości na ewoluowanie swoich pokemonów w Pokemon GO niż kiedykolwiek. Niektóre Pokemony oryginalnie odkryte w regionie Kanto dostaną niedługo możliwość dalszej ewolucji – do pokemonów zamieszkujących region Johto! Poszukujcie nowych przedmiotów do ewolucji w PokeStopach, bo będziecie ich potrzebować do ewolucji niektórych pokemonów.

Nowe mechaniki łapania: Kiedy spotkacie pokemona, nie dziwcie się jeśli będą one reagować w nowy sposób na próby złapania ich. Zauważycie także system wyboru przedmiotów, który pozwoli wam na wybór pokeballa oraz berries bezpośrednio na ekranie łapania. Zwiększajcie swoje umiejętności i łapcie te sprytne pokemon!

Nowe berries: Pokemon lubią jeść berries i teraz będziecie mieć szanse na znalezienie ich dwóch nowych typów w PokeStopach – Nanab Berries oraz Pinap Berries! Kiedy dacie pokemonowi Nanab Berry będzie on wolniej się poruszał, co uczyni go łatwiejszym do złapania. Pinap Berry podwoi ilość cukierków jakie otrzymacie, jeśli wasz kolejny trafiony rzut okaże się sukcesem.

Nowe avatary oraz rozszerzenie garderoby: Teraz będziecie mogli dać swojemu avatarowi pełen ekwipunek! Dostosujecie jego wygląd z całą gamą nowych nakryć głowy, koszulek, spodni i innych przedmiotów.

Nie zapomnijcie używać hashtagu #PokemonGO na Twitterze by podzielić się swoimi doświadczeniami z eksplorowania okolic z rodziną oraz przyjaciółmi. Nie możemy się doczekać by zobaczyć jakie Pokemony złapaliście!

Zespół Pokemon GO''


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.