Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Battlefield 1 - Winter Update
14-02-2017, 16:47 | 306 x przeczytano | Jobisz

Nastał ten moment, kiedy to fani FPS doczekali się czegoś, co ich rozgrzeje w te zimne dni. Drodzy gracze Winter Update Battlefield'a 1 wleciał na wszystkie platformy! Więcej informacji o aktualizacji znajdziecie tutaj.


Zmiany jakie zostały wprowadzone do gry to m.in.:

- Baretki

,,Podczas rozgrywki będzie teraz można kolekcjonować baretki. Do zebrania jest 20 różnych baretek – za każdą z nich otrzymacie 300 PD. Baretki mają promować współpracę w zespole i realizację wytycznych. Jeśli chcielibyście zobaczyć w grze inne baretki, dajcie nam znać, bo tych 20 to dopiero początek."

- Elitarne Kodeksy

,,W kodeksie można teraz odblokować nowe wpisy elitarne dla ośmiu broni głównych. Wystarczy zabić po 500 kolejnych wrogów przy pomocy każdej z nich. W nagrodę otrzymacie nowy, elitarny wpis do kodeksu, a do tego premię w wysokości 25 000 PD. Przydadzą się w pogoni za kolejnymi rangami klasowymi."

- Maksymalne rangi klasowe

,,Nową maksymalną rangą będzie teraz ranga 50. Co 10 rang klasowych otrzymacie pakiet bojowy, a po awansie do rangi 50. na waszej karcie gracza, którą po zgonie widzą wasze ofiary, pojawią się dodatkowe elementy graficzne. W drodze do 50. rangi klasowej będziecie też mogli odblokowywać nieśmiertelniki."

- Serwery

,,Wraz z zimową aktualizacją wprowadzamy oczekiwane przez was funkcje obsługi wynajętych serwerów. Ich admini będą teraz mogli wyrzucać i blokować graczy przy pomocy interfejsu dostępnego z poziomu gry Admini będą też mogli ustalać kolejność wstępu na serwery.

Wprowadziliśmy również funkcję głosowania na kolejną mapę po zakończeniu meczu. Grający na danym serwerze będą mogli wybierać spośród dwóch map – następny mecz zostanie rozegrany na tej, która otrzyma więcej głosów. Proponowane mapy będą wybierane losowo spośród zestawu map dostępnych na serwerze. Cały proces będzie się odbywać na ekranie podsumowania rundy, tak więc przerwa między rozgrywkami nie ulegnie wydłużeniu."

- Poprawy błędów map, broni, pojazdów i innych


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.