Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Zimowa aktualizacja do Battlefield 1
12-02-2017, 16:44 | 362 x przeczytano | GuLIVEr

EA DICE zapowiedziało zimowy update do Battlefield 1Bądźcie gotowi. Zimowa aktualizacja nadchodzi- taki wpis pojawił się na Twitterze Battlefielda. Według informacji EA DICE, aktualizacja pojawi się za tydzień.


EA DICE zapowiedziało nowy zimowy update do Battlefield 1. Niestety, wszystko brzmi fajnie, aczkolwiek nie znamy jeszcze pełnej zawartości patcha i najprawdopodobniej nie znajdziemy tam nowych elementów. Pojawią się tam za to poprawki i naprawy znanych i często występujących bugów. Gdy poznamy więcej informacji, na pewno damy znać w nowym newsie. Przypominamy o marcowym DLC pod tytułem "Nie przejdą", gdzie będziemy mogli cieszyć wieloma nowymi dodatkami.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.