Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Poznaj bohaterów Mass Effect: Andromeda
26-01-2017, 19:54 | 598 x przeczytano | Gradiam
Nowy filmowy zwiastun Mass Effect Andromeda prezentuje członków zespołu i sojuszników Pioniera w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości.

Informacja prasowa:


Odkrywcy napotkają coś, czego się nie spodziewali. Niebezpieczny Kett Archont udowadnia, że niezbadana galaktyka Andromeda pełna jest niebezpieczeństw i zagrożeń. Również dziś został opublikowany kolejny materiał szkoleniowy Inicjatywy Andromeda, który zdradza szczegóły roli, obowiązków, możliwości i umiejętności Pioniera. Uwaga, rekruci mogą w każdej chwili zostać przydzieleni do oddziału pionierskiego!


Mass Effect: Andromeda ukaże się 23 marca 2017 na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i Xbox One w polskiej wersji językowej (napisy).

Materiał szkoleniowy AI

www.masseffect.com/pl-pl/andromeda-initiative/training-hub

Dołącz do Inicjatywy Andromeda
 
Rekruci, którzy ZALOGUJĄ SIĘ, żeby śledzić swoje postępy w szkoleniu, otrzymają po zaliczeniu wszystkich modułów treningowych specjalny hełm klasy pionierskiej do wykorzystania w grze. 

Powiązane linki:
 
Oficjalny zwiastun filmowy


 
 


 
26-01-2017, 21:55 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4701
Przyznam, że jestem mega fanem całej serii ME.


 
26-01-2017, 21:00 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4701
Jeżu! Nie mogę doczekać się premiery. W ogóle polecam każdemu zalogowanie się i przejście przez szkolenie Inicjatywy Andromeda. Strasznie fajnie EA to zrobiło :D

www.masseffect.com/pl-pl/andromeda-initiative/training-hub


 
26-01-2017, 20:38 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
Zwiastun wygląda naprawdę ciekawie! :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.