Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Data premiery Tekkena 7
23-01-2017, 23:10 | 426 x przeczytano | Silaz

Z doniesień Bandai Namco, wydawcy Tekkena 7 oprócz daty możemy dowiedzieć się również o edycji kolekcjonerskiej. Zapraszam po więcej szczegółów do dalszej części wieści.


Gra ma się ukazać już 2 czerwca tego roku, fani (w tym ja) już zacierają ręce, bo na kolejną część musieli poczekać prawie 7 lat. Na szczęście lody zostały przełamane i na światło dzienne wyszła informacja o premierze na PC, Xbox One oraz Playstation4. Z podanych informacji na temat edycji kolekcjonerskiej wiemy tyle, że będzie zawierać oprócz gry dodatkowo ścieżkę dźwiękową w formacie CD oraz co najważniejsze; figurkę przedstawiającą walkę Kazuy z Heihachim w wymiarach 35x45cm.

Niestety deweloperzy nie pochwalili się ceną tego zacnego zestawu ani ceną season passa, który też ma mieć miejsce i ma zawierać dodatkowe postacie, więcej informacji ma jego temat ma pojawić się już wkrótce. Dodatkowym smaczkiem mają być dodatkowe bonusy dla posiadaczy konsol, właściciele sprzętu Sony będą mieli możliwość tworzenia własnych playlist z skomponowanych utworów wprost z wcześniejszych odsłon serii oraz będą to dodatkowe stroje dla bohaterów (Jin, Xiaoyu, King) pochodzące z drugiej i czwartej części. To nie wszystko, bo posiadacze zabawek Microsoftu po zamówieniu preorderu dostaną w gratisie Tekkena 6 we wstecznej kompatybilności. Myślę że twórcy mogą wrócić po tylu latach do łask i osobiście nie mogę się doczekać premiery. 

 


Powiązane wieści:
 


 
24-01-2017, 00:21 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
a że wyjdzie na PC to się nie spodziewałem? :O

Jednak moim zdaniem to już nie będzie ten sam tekken co kiedyś :/


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.