Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Syberia 3 na Nintendo Switch
16-01-2017, 21:38 | 328 x przeczytano | Grochu

PC, PS4 i Xbox One nie będą jedynymi platformami, na które pojawi się Syberia 3, długo wyczekiwana kontynuacja słynnej przygodowej sagi. Nowe przygody Kate Walker pojawią się również na Nintendo Switch. Dalsza część informacji prasowej poniżej.


Informacja prasowa:

Studio Microids ogłosiło, że gra Syberia 3 ukaże się również na Switch, nową konsolę Nintendo.

 - Nie możemy się doczekać, by zobaczyć fanów odkrywających nową przygodę Kate Walker na Nintendo Switch - powiedział wiceszef Microids Elliot Grassiano. - Nintendo wraz ze Switch kolejny raz proponuje nową, innowacyjną wizję dla branży gier, a my jesteśmy dumni mogąc być jej częścią.

W Syberii 3 gracz wciela się w rolę Kate Walker, odwiedzając niezwykłe miejsca, odkrywając tajemnice i rozwiązując łamigłówki w kompletnie nowy sposób. Najnowsza odsłona Syberii po raz pierwszy zostanie pokazana w pełnym 3D.

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania...

Edycje kolekcjonerskie oraz standardowe Syberii 3 na PC, PS4 i Xbox One można zamawiać na cdp.pl.

Syberia to marka gier stworzona przez mistrza gatunku, francuskiego rysownika Benoit Sokala. Pozycje z tej serii sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Doskonała, tajemnicza fabuła, klimatyczne ilustracje oraz przepiękna muzyka skomponowana ponownie przez Irona Zura (Fallout 3 i 4, Dragon Age, Prince of Persia) to tylko kilka spośród wielu wyróżników tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS4 i Xbox One już w marcu. Data premiery na Nintendo Switch zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.


Cdp.pl od ponad 20 lat wydaje i dystrybuuje gry komputerowe. Na stałe współpracuje z firmami: Activision Publishing, Blizzard Entertainment, Disney Consumer Products and Interactive Media, Focus Home Interactive, Nordic Games czy CD Projekt RED. Posiada w swoim portfolio m.in. takie marki, jak Wiedźmin, Call of Duty, Diablo, StarCraft czy Disney Infinity. Obecnie jest też zaangażowane w mecenat oraz działania wydawnicze z dynamicznie rozwijającym się segmentem gier niezależnych. W 2012 roku firma uruchomiła serwis cyfrowej dystrybucji cdp.pl, w 2015 roku przekształcony w nowoczesną platformę e-commerce z produktami fizycznymi i cyfrowymi w sześciu kategoriach: książki, gry, muzyka, filmy, sprzęt i produkty z segmentu hobby. Sklep cdp.pl otrzymał w 2016 roku nagrodę PayU Lab Awards w kategorii eCommerce za wyróżniającą się działalność w branży.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.