Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
DiRT Showdown za darmo!
12-01-2017, 21:55 | 303 x przeczytano | Ejdys

Znalezione obrazy dla zapytania dirt showdownZręcznościowa i wyjątkowo widowiskowa odsłona znanej serii rajdowej DiRT. W grze nie brakuje tradycyjnych wyścigów, chociaż jej największą atrakcją są inne tryby: wyzwania oraz aktywności w stylu Destruction Derby. Podczas zabawy liczy się więc zarówno nabijanie wyśrubowanych czasów, jak i rozwalanie samochodów przeciwników.


Na Humble Bundle wystartowała nowa promocja, dzięki której możecie nabyć kilka produkcji w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo klienci mogą zupełnie za darmo pobrać DiRT Showdown, jednak należy się śpieszyć, bo oferta trwa zaledwie 48 godzin.

Z darmowej produkcji mogą oczywiście skorzystać wyłącznie gracze na PC, ale pamiętajcie, że jest to odrobinę leciwy tytuł, więc powinien zadziałać na większości komputerów. DiRT Showdown to nie są standardowe wyścigi, ponieważ Codemasters zdecydowało się na spin-off, w którym zawodnicy muszą sprawdzać swoje umiejętności w różnych wyzwaniach.

 

DiRT Showdown znalazły się między innymi areny w stylu Destruction Derby, na których kilkanaście samochodów walczy o przetrwanie. Podczas takich zmagań najważniejsza jest destrukcja, a każdy wóz ma swój pasek zdrowia. 

DiRT Showdown pobierzecie tutaj:https://www.humblebundle.com/store/dirt-showdown-free-game


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.