Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry
12-01-2017, 16:50 | 715 x przeczytano | Artrax

Electornic Arts zapowiedziało nowy pakiet rozgrywki do gry The Sims 4. Z pewnością jest to coś na co czekało szerokie grono graczy, mówimy tu oczywiście o długo wyczekiwanych dzieciach, niestety to jeszcze nie teraz. Na dobrą sprawę po co komu dzieci w The Sims, lepszym wyjściem będą wampiry, blade, długowieczne, czyhające na plazmę Waszych simów, wampiry.


EA wyznaczyło datę premiery swojego pakietu rozgrywki na 24 stycznia tego roku, jednak co stoi na przeszkodzie, aby zapowiedzieć takowy dodatek nieco wcześniej. To taki specjalny czas, kiedy możecie przygotować swoje portfele oraz światy w grze na przybycie przerażających wampirów.

Przejdźmy jednak do tego, co wydawca zaoferuje nam w nadchodzącym dodatku. Przede wszystkim rozwinięty system potrzeb wampirów. To nowy element, który ma sprawić, że nasi ''plazmopijcy'' będą sami decydować, w którym momencie gry zapragną skosztować plazmy naszych simów. Ciekawym motywem są nowe moce, jakimi będą posługiwać się wampiry. Będą to między innymi czary dzięki którym wampir będzie mógł przemienić sima w sobie podobnego wampira.

A czy marzyliście kiedyś o świecących oczach ? Teraz będzie to możliwe, gdyż w pakiecie rozgrywki, do zakładki tworzenia sima dodane zostaną właśnie takie oczka a także blade odcienie skóry oraz wiele innych możliwości.

''No ale Artrax przecież gdzieś taki wampir musi mieszkać''. Bez obaw, EA ma na to radę. Jest nią Forgotten Hollow. Będzie to zupełnie nowy świat, całkowicie różniący się od pozostałych w The Sims 4. Mroczny, okryty wszechobecną mgłą świat, w którym Wasz wampir poczuje się jak ryba w wodzie. Dodatkowo zostaną wydane specjalne łóżeczka - trumny. Cóż, już na samą myśl spania w takim łóżku robię się blady. Lepiej pójdę do swojego własnego, a Wam drodzy gracze życzę upiornych przygód, z nowym pakietem rozgrywki The Sims 4 Wampiry.


 


 
12-01-2017, 22:42 | Artrax | Komentarzy w sumie: 14
Cóż, śmieszna sprawa. Na samym początku mówiłem o tym, że na dzieci w The Sims to jeszcze nie czas, podczas gdy EA własnie wydało mini aktualizację i od dziś możecie cieszyć się małymi dziećmi w waszym simowym świecie.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.