Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
2017 będzie rokiem Project Scorpio ?
03-01-2017, 14:53 | 335 x przeczytano | Ejdys

Znalezione obrazy dla zapytania microsoft Aaron Greenberg z Microsoftu podgrzewa atmosferę przed debiutem nowej konsoli. Napisał właśnie na Twitterze, że Mamy rok 2017, rok Project Scorpio. Jesteś gotowy na bestię!? Cóż, jak widać producent jest mocno pewny tego, że nowy rok będzie należał właśnie do Microsoftu. Czy tak się stanie?

Sprzęt prawdpodobnie zostanie pokazany podczas tegorocznych targów E3 i trafi do sprzedaży pod koniec roku, więc trudno liczyć tutaj na to, że może on zdominować cały rok pod względem sprzedaży.


Oprócz Scorpio na rynku wyląduje jeszcze Nintendo Switch, które zobaczymy na sklepowych półkach w marcu. O ile rok 2017 nie musi być rokiem Project Scorpio, tak na pewno będzie on ciekawy.

Znalezione obrazy dla zapytania project scorpio


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.